Prijava

Davide jeste i ne znam šta bih ti još rekao. Ovde izgleda kurave najbolje prolaze.

стварно трагично, и није их срамота да се називају високообразовном установом -.-

A šta tek reći na činjenicu da kod njih predaje i Megatron?

Kakva "država" takvo je i obrazovanje,sport,vojska,privreda i sve ostalo ...

Ako je neko citao, zanima me sta misli o Kasiopejskim transkriptima?

Po apotekama u BC kažu da se više ne proizvodi "Hidrociklin" mast. "A ne postoji ni zamena"-rekoše. Ne mogu da verujem da ne postoji nijedna antibiotska mast ili krema, a da ove više nema. Da li se možda prodaje pod drugim imenom? Aj' nek mi neko odgovori.

Ako bi znala sta je po sastavu, mozda bi se moglo naci nesto slicno od drugih farmaceutskih kompanija.

Evo šta piše:
1 gram masti sadrži:
-hidrokortizona 10 mg
- oksitetraciklin - hidrohlorida 30 mg

Proizvodila je "Galenika".

Ovako, pretpostavio sam da je to hidrokortizon, posto i ja nesto sa slicnim sastavom koristim za seboreju. Ja sam nekada korstio mozda isti taj hidrociklin ili nesto slicno, ali mi je nakon kontrole dermatolog rekao da koristim neki "mikoderm", sto je krema koju proizvodi samo nasa apoteka Blagoleks u Bijeljini, odnosno to je neka mjesavina tog hidrokortizona i jos neceg slicnog (ne pise sastav, sjecam se da mi je ona tako rekla). Medjutim, to se ne smije koristiti preventivno! Najbolje da odes kod dermatologa ili u apoteku i trazis nesto na bazi hidrokortizona, ali u svakom slucaju da se savjetujes sa dermatologom prije koristenja zbog mogucnosti nezeljenih posljedica.

Hvala puno macho, mnogo mi znači svaka informacija.

pravi Galenika i Sinoderm, ali kako su u poslednje vreme počeli verovatno i njega više nema...

Zašto kola u seriji Breaking Bad nemaju prednje tablice?

Jel gleda neko Breaking Bad seriju? Ja sam počeo, pogledao sam prve dve epizode. Svi su mi mnogo nahvalili seriju... Ne znam da li zbog toga što sam mnogo očekivao ili će kasnije da se zavuka, ali prve dve epizode nisu ispunile moja očekivanja.

Zašto kola u seriji Breaking Bad nemaju prednje tablice?

Preciziraj koja kola jer ne mogu ovako na keca da ti kažem, ali moja pretpostavka bi bila da ako su Voltova ne želi da ga na'vataju ili tako neki fazon. Papete, ja bih ti savetovao da je odgledaš, ali nisam siguran da li ćeš biti oduševljen. Evo, ja sam baš malopre odgledao ovu najnoviju 1. epizodu 5. sezone i nije mi ništa posebno. Doduše, sad tek priča treba da krene, ali iskreno, serija mi je negde između ok i dobre. Ako imaš vremena, pogledaj je, ako nemaš, nemoj. :)

Towelie_
Ako je neko citao, zanima me sta misli o Kasiopejskim transkriptima?

Ima li kakav sajt da ja ukucam nešto latinicom i on mi onda to prepiše u ćirilicu?

ko je nadlezan za pisanje kazni za pusenje u sluzbenom autu? Komunalci, saobracajci, prasinari?

ко год те нагази може да ти пише, а знам да су једном лику комуналци, снимили га из аута.