Prijava

Pa neka smanji neko, kapiram da nećete da se mešate i kratite banove jedni drugima, ali glupo je da ostane. Ne bih da budem drveni advokat, ali malo bode oči jbt 5 dana za skrnavljenje "kultne definicije", a zna se valjda da je Stevan šalin lvl 99, iako je krajiški picopevac LOL
EDIT: TO, bre, koji sam Mendela jbt

Danas sam obrezan...

kolko ti ga skratili hnjonjonjonjo? prepolovili ga na 3cm, hnjohnjo?

Radile kolege praksu na Vejvrejderu.
Predmet: Mikrohirurgija
Dakle, sad si musliman brt, Alahu Akbar

Allah je samo sa dva l.

Jbg, stalno zaboravim i Jelenu sa dva L pišem greškom Jelena :(

mozda je jevrej salam salam

Vejv trenutno nije dostupan, otišo da klanja i izbacuje svinjske kolenice iz friza na golomrazicu, tj. napolje.
Mnogi psi-lutalice okupljaju se srećni kraj kuće te, arlaučujći skupa zahvalno "Alahu sa dva l Akbaaar"

Порука за модератора који ме је бановао:
http://vukajlija.com/zabava/posteri/704400

Видео сам данас бан, али нисам имао времена да напишем са дуплог да бих подржао то, ако бисте почели да банујете све редом због лоших фазона. Та сигурно нисам мислио да буџим скор дефиницијом Моја бакута, у питању је само безазлени доколичарски "хумор".

Каунта за новог Сашу Јанковића!

gde i šta je konkretno spemovao oc joil pa je zaslužio doživotni?
i kake veze ima što je dupli nalog kad na ''originalnom'' (da ne pišem ko je, mada verovatno svi znaju) ne dolazi od 2012. čini mi se, a pored toga je jedna od najobrazovanijih i najnačitanijih osoba na sajtu?

a i to za nikakav doprinos je jako upitno (i to ako ne računamo pravi nalog, sa kog ima više nego veliki doprinos). dečko održava ozbiljnu raspravu na forumu smislenom i jako lepo argumentuje. uzmite samo za primer temu o evoluciji. zna da bude oštar u kritici katkad, ali to je uvek kad nešto zaslužuje prozivku. a i šta, treba banovati neistomišljenike pa da ostanu samo ljudi koji lupaju tri plusa na svaku definiciju (uglavnom ''drugara''), da krle dobije pehar i da gugi postane moderator?

da ne pričamo o tome da definicije znaju da budu masovno spemovane, te se na definiciji o izumiranju prepelica na novom zelandu u 122 komentara priča o uzgajanju hortenzija. a na forumu ozbiljne rasprave/teme bude dva puta godišnje, otvaraju se stalno besmislene teme, tako da je priča o spemu malo ono...

А и ако се не варам, негде је скоро написао да је заборавио шифру на оригиналном налогу и да зато користи дупли. Правда за Јоила, Каунт дуради нешто.

Dobar je Oc. Al da povučete ovo najnačitanija glava dok je Valdemar tu, i nek odbanuju momka.

e da, i kaunta za moda! :) ozbiljno
bokser, pa pre svega zbog valdemara sam i napisao ''jedna od najnačitanijih'' a ne ''najnačitanija osoba''

Onda ok.
Sad ozbiljno, ispalo je ovo sranje na forumu pa su ulazili sa duplih i Celt uzeo da cisti pa se vrv Oc zalomio tu, ne znam...

Da udje u zapisnik, da sam ja prvi predlagao Kaunta za muda...Cisto da znamo na cemu smo ukoliko dodje do realizacije ideje lolol

da bre, kobre, oc joil je kralj.

mada sam ja ovo za kaunta kroz zajebanciju rekao, jer je razvio taj moderatorski humor ljolj

A što je banovan, zato što je dupli ili postoji neki normalan razlog?

da krle dobije pehar i da gugi postane moderator?

Каква је ово прозивка?

mada sam ja ovo za kaunta kroz zajebanciju rekao, jer je razvio taj moderatorski humor

Znači, bolje da si me u grkljan išutirao, nego ovo što mi reče.