Prijava

Daj ne istovarajte taj đubar ovde. Pazl je ispao pička i to je to. Čemu ta potreba za prolivanjem gorana po osobi koju ne poznaješ? Ne prema nalogu, nego prema osobi. Pederski je.
I ne seri Deki, jebiga, mora da se zna granica i neki ljudi moraju da ukapiras da postoji crta između zajebancije i seljačka.

A i koga boli kurac za Pazla, realno. Kad su mogli Burzum i Jogurt da popiju trajni, može i Pazl .

I ne seri Deki, jebiga, mora da se zna granica i neki ljudi moraju da ukapiras da postoji crta između zajebancije i seljačka.

šta se meni obraćaš ja sam ovde samo da vreme brže protekne
Čaveza nisam zarezivao ni onda ni sad. Seljački je nekog jebati zbog nečega šta je bilo pre dve godine.

Riho, jebote, očajno je pokušavati već ko zna koji put da zajebavaš zbog visine nekoga ko se i sam često sprda s tim na svoj račun. Koji ti je cilj? Mislim da se prvi put na to osvrćem.

Nekad imam utisak da samo zajebavaš iz dosade, da bi prosto, eto, video dokle može tako. Ne želim da verujem da si ozbiljan, jer je greota, znajući da umeš mnogo bolje od toga, a da si sada bez obzira na svoje godine samo zadrti deda, koji drugima govori da su matori, niski, njanjavi, a da nikoga lično i ne poznaje.

Ako si ozbiljan, onda, iako nije moje da to procenjujem, biću mišljenja da si loš čovek. I ništa drugo.

Ko kad bih sad ja krenuo da pravim mimove tipa ❤smare&reme❤

Nekad imam utisak da samo zajebavaš iz dosade, da bi prosto, eto, video dokle može tako.

http://oi39.tinypic.com/2mwwkuw.jpg

Mogu ka nesto da izjavim za dnevnika?

Ja kad bi posto mod u roku od 12 sekundi bi sebi odabrao definiciju da krene linc neki hehe koja bi to sega zajebancija bila

A i ne samo zbog linca, bas je fora do jaja, ciklon me odusevo juce al se posle ispostavilo da se sjebo

Deku brate ovde se vodi ozbiljna rasprava a ti upadas sa nekim poluforama samo spemujes(ili trolujes ne znam jbg ja sam dete sa sela narav mi je vesela) zasto to radis o deku zasto?

došlo pseto da pokupi čaure :)

Pa brate moj imam taj neki problem znaš, kad pada kiša nemam baš puno posla pa dođem ovde. Vi ste svi divni i volim da provodim vreme sa vama. Ako bi ste da se upoznamo ja bih došao iz Pirota ne trebate da skupljate đački dinar imam 140k platu na račun pa mogu da se ispružim.

Haha 140k bezi sirotinjo toliki mi je ceh u separeu kad je manje drustvo hahaha

Desi paninaro sokole stobom bi mogo da se druzim mozda da idemo na bali na koktele i to pusti mi br u pvc

Čime se baviš? el ti diluješ onu drogu? kako jato da radim, dolazim iz malog mesta wolio bi imam ti pusti paara

Cuti ne pricaj ovako javno, tako su me hapsili jednom kad sam se zvao edi pa sam sad pseto88 dodji u ponedeljak sinobusom i ponesi dve slike, krstenicu i jednu devicu iz sela

I ne osvrci se iza sebe

Devicu iz sela? Devicu?! Baš da je nevina a? I iz sela, hm...

Povlacim ovo za devicu, sta cu s detetom od 12 godina ponesi kajmaka dobrog i balon rakije

Alo ko me odbanovao? I što?

Kako me nervira Kelt. Mislim da je jedan od najgorih ljudi na sajtu, ako de uopšte može nazvati čovekom.
Nisi ti banovao Pazla zato što je on vredjao Čavu, nego zato što udara na tvoj ego koji je manji i od tvog kurca. Krivo ti je što ti kao neki doktor nauka nisi mogao da mu pripdiš u raspravi. A uprkos svojoj tituli, ja bih dodao da si debelo oskrnavljen na svim poljima sem tehnologije. Toliko si šupalj, da govna iz tebe prelivaju i sajt. A da ne pričam da ni osnovna pravila maternjeg jezika NEZNAŠ (skapiraj zašto je napisano zajedno).
Drugo, pričaš o korišćenju privatnih slika i obradi istih, a gde si bio, Smradino dvolična, kad su mažnjavali moje slike sa fba i preradjivalu sliku gde sam imao 2 godine u majkinom naručju i umesto glave stavljali glavić. A? Sve modove je boleo kurac savršeno...vrv što ja nisam svirao gitaru po modovskim svadbama i saranama. To su ti dvostruki aršini o kojima svi autori pričaju.
Čisto da ne zaborimo da si sam sebi odabirao defke pri čemu nisi imao muda ni da priznaš. Pu!

A sad odbanuj Pazla ako iole samopoštovanja imaš i pre no dobiješ novu etiketu.

najvise bi profitirao neko kada bi se zvao ban.npr. ban jelacic.

Jedi govna vejv , taman sam hteo da napisem da ne podrzavam vredjanje al da se nesto ne secam da kada su tebe lincovali i postavljali slike tvojem majke itd i kada je to trajalo par meseci da su padali uopste banovi a ne samo trajni. Dok ja iscitah par strana ti ulete i napisa.