Prijava

Moram Bohora da pitam: Koji mod ima buljson najboljeg ukusa?

Lol vidi ko me to pita axaxa. Sad bi ti pomenuo užu i širu familiju al jbg, banuju za to.
Boli me kurac za modove u ovoj priči nemaju veze sa ovim jebač je banovan pa ne može da se brani od pajsera kao ti, ja govorim u njegovo ime pozz

Boh reci mu da zamisli da si mu opsovao blizu i siru familiju

Budala. A juče mi istekao ban

Moram Bohora da pitam: Koji mod ima buljson najboljeg ukusa?

Verovatno agilni čim se tebi toliko svideo ljolj

http://vukajlija.com/zabava/posteri/701821#comment_2912919

S druge strane, moderatoru sam uredno platio preko uplatnice na žiro račun pare za dva postera, jednu definiciju i dve reakcije do nove godine, tako da ne vidim u čemu je problem. Plati pa se klati!

DAJTE RAČUN, BILA PLATA A BOGUMI I STIMULACIJA!

jel istina da medjedi med ustvari koriste kao lubrikant i da pcele pizde zbog toga al ne smeju nista da im kazu

Istina je, a vamo glume heterohiperhadžije ušumi. I tuču se kad se volu.

Што сте му бановали дупли пре него што ми је одговорио?
http://vukajlija.com/recnik/autori/176778

s je sranje potez banovati pazla,koji objasnjava ljuto(koliko god onima sto je krivo sto ne objasnjavaju ni malo to smetalo)trajno
a i razlog je isto sranje...mnogo ljucje stvari su se radile sa slikama privatnim...i sad oni se tu reshetaju medjusobno sa privatnim slikama i fotosopovima i sve,nikom nista i dodje pazl jednom okaci i dobije trajni ZA PRIMER
necu da drukam,zato i necu reci ime jedne prenebitne i prenezanimljive glave iz daunlenda koji je to radio zilion puta i nije dobijao banove,pa jbg pazl koji zapravo u jednom postu kaze 78 puta zanimljivije stvari nego ovaj u 612 postova vidi da moze taj,zasto ne bi mogao i on...i umesto da neki nebitni cekaonicar dobije ban,dobije pazl i to od lika sa kojim se ne gotivi medjusobno
modovi vole cekaonicare jer im oni lizu cmareve posle kenjanja proliva zhutog,jer nisu u stanju da budu zanimljivi dok ovo im ide vrlo fino

i da

CHAVEZ JE UZEO 70 DINARA ZHAJKU DA BI MU OTVORIO VRATA OD VOZA
H
A
V
E
Z

J
E

U
Z
E
O

7
0

D
I
N
A
R
A

Z
H
A
J
K
U

D
A

B
I

M
U

O
T
V
O
R
I
O

V
R
A
T
A

O
D

V
O
Z
A

ja kad zamislim tu scenu,nerealno mi je i davim se od smejanja...ono za vos mi je samo jadno,a ovo mi je nerealno

pa ja ga bas banovao zato sto je nebitan, a budala. kad ne ume da se zajebava ko ostali.

pazl je jedan od retkih koji ZNA da se zajebava...ja na forumu 90 posto vidjam usiljeno saljiva sranja od zajebancije...ako uopste ima zajebancije,uglavnom nema...uglavnom isfrustirani neki postovi sa velikom kolicinom depresije...ko zna da se zajebava?pakao juga,natnat?

I, sta sad, ban od godinu dana je ok, trajni nije? :)

Olaniče, humor i jeste depresija za koju mi mislimo da je smiješna drugima jer je nama smiješna.

EDIT: Kant i Hegel će se dobro oznojiti dok prouče ovo što sam napisao....

i to je mnogo,al barem ce nadziveti tih godinu dana lolo

Ajde kelte smanji na godinu. Ako je toliki nolafjer da se posle godine vrati i treba da bude ovde.

Sta na godinu, na mjesec-dva!!!