Prijava

Da li neko zna da li negde u Novom Sadu može da se pohađa obuka za 'flairtending' (koktel majstori koji bacaju flaše), ili da se neko bavi time i želi da pomogne/poduči eventualno nekog zainteresovanog?

Не знам, али знам да, кад сам 2007. славио рођендан у стану, први комшија је довео ортака из Новог Сада који је правио коктеле и настао је пичвајз. Неке смо врло тешко ретилилизовали, многи су попадали, па смо их носили.

Јебено занимање.

Шта ће ти обука? Информишеш се на нету, вежбаш код куће и то је то.

ej kol'ko sam se popalio na to otkad sam gledao film od toma kruza...ok on je sajentolog i ne jebe ali film je zakon. na svakoj zurci se tripujem da sam on...ispada mi sve iz ruku ali bitno je da se pusta film 'na mozak'.

Ima jedan odličan sajt sa tim stvarima, mislim da nude i obuku. http://www.kokteli.com/
Mada, meni je omiljena ova kockica leda na kojoj stoji čaša sa koktelom. :)

na svakoj zurci se tripujem da sam on...ispada mi sve iz ruku ali bitno je da se pusta film 'na mozak'.

Битно је, а то је уједно и једина поента прављења коктела, да коктеле пију искључиво рибиџоне, па од тога постану још и раскалашне.

brate kad im smuckam boro votku jos pustim 'milka canic remix' jos ubacim neku poluseksisticku foru ....i ne jebem na kraju lololol

brate kad im smuckam boro votku jos pustim 'milka canic remix' jos ubacim neku poluseksisticku foru ....i ne jebem na kraju lololol

Нешто онда не радиш како треба. :)

pa verovatno je previse cirkam dok pravim koktele...da proverim jel proporcija u redu.

Шта ће ти обука? Информишеш се на нету, вежбаш код куће и то је то.

Na YouTube-u valjda nema video klipa koji je vezan za ovo, a da ga ja nisam prostudirao i pokušao da uradim isto. Jednostavno ne ide..ne mogu da pohvatam sve pokrete i način izvođenja velikog proja bacanja, hvatanja i ostalih zajebancija. Naučio sam ponešto sa 'tutorial videa', ali tamo opet nema dovoljno za nešto više od kućnog koktelisanja sa ortacima.

Ima jedan odličan sajt sa tim stvarima, mislim da nude i obuku. http://www.kokteli.com/

Hvala, verujem da će biti od pomoći. :)

коктеле пију искључиво рибиџоне, па од тога постану још и раскалашне.

Jako dobra strana ovog posla! :)

Dajte neki fin a lak za spravljanje koktel.