Prijava

Ne znam nista osim ove scene, tj. ona mi prolazi kroz glavu cak nisam ni siguran da li postoji taj film, ili sta je vec....
"Glavni lik prilazi s ledja nekom random liku i okrece ga da mu vidi lice ali kad ga okrene ovaj random ima "zamuceno" lice tj. nema nicega posto ga je glavni lik video samo s ledja (nekad ranije je video ovog randoma)"
EDIT: Setio sam se, "Vecni sjaj besprekornog uma"

daklem, lik se muva spičkom, smuvaju se, ima on još jednog ortaka čini mi se u svakom slučaju stalno špijuniraju komšiju i skapiracu da je serijski ubica

haha ladno sam gledao taj na Prvoj odavno Rajo. solidan film za ubijanje vremena

imaš i kultnu verziju tog filma http://www.imdb.com/title/tt0047396/ ovaj rimejk mu dođe kao čista zajebancija

Prije neki dan žajk pitao zna li neko film neki u kojem neki lik kao vozi kola i nosi šešir. To je sve od podataka što nam je dao (i ne, nije Nacionalna klasa)... stvarno me zanima koji je film u pitanju ako neko zna. Pozzstricpozz

Ček, provjereno da je na taj mislio? Ako jes, neću da pominjem naslov ođe, za slučaj da neko oće da pogađa hahahah... jbt nema šanse da bi mi to palo na pamet... prva asocijacija da bude šešir i lik koji vozi kola hahahah

CAR!

EDIT: Ma kakav car, STREETZ!

Jes potrvdjeno je da je na taj mislio.

film jedan trazim koji bih opet pogledao, lik pise knjigu i ide krene sa najboljim drugarima na put, tu ide i jedna devojka od jednog najboljeg drugara, al je obojca jebu, ostalog se ne secam, al' realno dobar film, ako nekoga zagolica ovo sto sam napisao po pameti i seti se, molim ga da mi kaze koji je to film, zeli i moja baka da ga gleda pozz

Meni treba jedan film koji sam gledao nekad oko 2003. Neki likovi što sade marihuanu iscimaju jednu babu čini mi se nekom ucenom da gaje marihuanu na njenom posedu. Sećam se poslednje scene kad policija upada kod babe na imanje a ovi likovi zapale svu vutru i onda policajci navareni trče goli po nekoj livadi a policajci su, koliko se sećam, oni engleski sa šlemovima.

Mislim da je to taj film. Hvala ti bantu.

Дешавају се неке борбе у џунгли. Једу воће од којег се помути мозак (губе оријентацију у простору и времену хахахахах). Између осталог, отац шаље неког човека да му нађе сина у џунгли ког су ваљда ухватиле неке банде или је он сам некеко доспео тамо, јебем ли га. Лик одлази да га нађе и ту почињу борбе, прво у неком локалу где неко баца грамофон, миксету (?!) и погађа криминалца у главу а после радња прелази у џунглу. И тако.

Који је то филм?

Унапред захвалан :)

Mislim da se film i zove Dobrodošli u džunglu, gledao sam ga u neko davno vreme :)

http://www.imdb.com/title/tt0327850/

taman sam našao link, ja upamtio po Dvejnu Džonsonu ;)