Prijava

Hvala puno!!! Pregledao sam liste na IMDb i ne znam kako ga nisam video, i sliku bi prepoznao odma. Hvala, odma ide na torent! :)

Zna li neko koji je ovo film?

Ne, ali sam siguran da je ovo Stoya. Ostalo probaj naći sam. Poz.

Давно сам одгледао један амерички филм, али никако да се сјетим наслова.
Радња: Човјек живи на фарми са два сина. После неког времена долази и његов брат. Ова двојица се посвађају у овај што је дошао убије другога. Потом дјеца од овога што је убијен побјегоше и овај почне да их прогања.
Једина упечатљива сцена које се сјећам је кад су бјежали да је старији син скочио са нечега, стао на ексер и раскрварио.

Давно сам одгледао један амерички филм, али никако да се сјетим наслова.
Радња: Човјек живи на фарми са два сина. После неког времена долази и његов брат. Ова двојица се посвађају у овај што је дошао убије другога. Потом дјеца од овога што је убијен побјегоше и овај почне да их прогања.
Једина упечатљива сцена које се сјећам је кад су бјежали да је старији син скочио са нечега, стао на ексер и раскрварио.

Undertow (2004)

Može brza pomoć? :)

Bračni par bude na putovanju u Egiptu i odjednom se zamrzne sve, more, piramida i ostalo. Kao da je smak svijeta, u tom fazonu. Ima glupa scena u taksiju kada svi bježe, apokalipsa faktički, takstista priča na telefon sa svojom porodicom da ih upozori na opasnost koja se upravo dešava, a žena nazad u taksiju kaže njemu da se stiša malo, uznemirit će mu djecu.

Ima tu još scena, klizaju se niz piramidu, voze se u vozu, na devama, dijete neko ispadne iz voza pa svi za njim iskoče, avion neki se sruši pa ga kasnije pronađu, niđe veze uglavnom.

Film je na engleskom jeziku, otprilike 2012. godina.

Osoba koja mi je to pričala, doživjela je taj film kao najgluplji koji je gledala, a ja mislim da bi meni baš zato bio smiješan. :D

Ajte sad, nemojte me razočarat.

5, 4, 3, ...

Puši kurac, ljaljane.

film i zvuci kao najgluplji na svetu

Ovako:
Domaći film, snimljen najverovatnije nekad iza 2000. Glumi Lane Gutovic, ali tog filma nema na spisku filmova na vikipediji. Traje krace od sat ipo radnja je sa nekim tajnim agentima na selu i sa popom spijunom. Gledao sam ga nekad davno na yt.

Условна слобода.

Znam da je kraj kako on vozi kamion.

To mitke hvala ti puno.

Нема на чему. Знам због пјесме Презир коју изводи Рибља чорба. Пјесма развалила.

Условна слобода.

Nov je film, možda čak ovogodišnji. Neka je ekspedicija zimska negdje na sjeveru, krenulo naopako, pa se ti likovi spašavaju od čopora vukova koji ih prati konstantno... Glavni lik je poznatiji glumac. Jel?