Prijava

Bio je pre neki dan na tv. Lik postavlja eksplozije gde stigne. Iso pločica u zgradi, u policijsko stanici... I valjda kao traži od nekog policajca da ubije ženu da spasi neke ljude u stanici...
Pomoyite

daj još malo detalja, ovo mi ništa ne znači

E ovako. Neki klinac mnogo voli da igra košarku ali ne zna i djeca ga odbacuju i sad ima nekog džukca sa kojim vežba. Žute boje je pas i mislim da je labrador ili retriver eventualno. Na kraju znam da i pas igra sa dresom na terenu i daje koš njuškicon. Zna li ko?

A taj brate. Svaka čast na brzom odgovoru

Neki čkode se bavi nekim ekstremnim sportom, neko skijanje mi je ostalo u pamćenju, nebitno... Elem, na nekoj žurci uspeva da smuva vrh ribu i da je spava isto veče. Budi se ujutro, pola šest, sunce sija, njemu bubrega nema, đe je bubreg... I onda on počinje da ganja mafiju da vrne bubac.
B je produkcija, amerikanski, 20+ godina staro.
Na Vikipediji i na IMDB-u sam pretražio sve filmove sa organ trafikingom u opisu, nijedan se ne uklapa.

Грампи

Neki čkode se bavi nekim ekstremnim sportom, neko skijanje mi je ostalo u pamćenju, nebitno... Elem, na nekoj žurci uspeva da smuva vrh ribu i da je spava isto veče. Budi se ujutro, pola šest, sunce sija, njemu bubrega nema, đe je bubreg... I onda on počinje da ganja mafiju da vrne bubac.
B je produkcija, amerikanski, 20+ godina staro.

The Donor http://www.imdb.com/title/tt0112886/?ref_=kw_li_tt

Qwebeck

Bio je pre neki dan na tv. Lik postavlja eksplozije gde stigne. Iso pločica u zgradi, u policijsko stanici... I valjda kao traži od nekog policajca da ubije ženu da spasi neke ljude u stanici...

Blown Away http://www.imdb.com/title/tt0109303/

Ruski film. Sporija radnja. Zena zatudni i muz ,misleći da dete nije njegovo, primorava je na abortus i ona umire????? Zna li se

Verujem u gospoda boga jednoga
Stvoritelja neba i zemlje
Svega vidljivog i nevidljivog...

Ovako:
Niskobudžetni horor, nekada prikazan na Sinemaniji. Kao neke kolege sa posla dobiju vikendicu za odmor od svoga šefa na rumusnsko/srpskoj franici. I sad oni krenu autobusom i vozač neće dalje da vozi jer je mesto ukleto. A ovaj jedan od njih ima neke tripove dok piša u šumarku.

Rasni, ne postoji ništa takvo, probao sam tražiti. Nego, imam za tebe savjet, koji lično primjenjujem: Kad se ne možeš sjetiti nekog filma, počni gledati neki drugi, da potisneš ovaj prvi. Meni je uspjelo. Nije vrijedno mog zdravlja da se sikiram koji je film; da je film bio dobar, upamtio bih sve: radnju, ime, glumce i režisera, uvijek imam dovoljno volje da ne mislim na film od kojeg stvarno ništa nemam. Probaj.