Prijava

Igra u kojoj mi najebavamo.

Fala kurcu i Petru Dobrnjcu....

o napokon više :)

:zeva:
Prevara, jašta.

Хаха, јасно да је игра и игрица. Као и кад је Јелашић отишао, све је после тога остало по старом. Премијер не одлучује, мале странке уцењују Демократе, а они су спали на најниже могуће гране(рецимо Ружица Ђинђић је у коалицији са Бајатовићем који је једном у једној емисији на Пинку рекао "Један је већ платио", алудирајући сав срећан на Ђикијево убиство), дали су Полицију људима који су је држали и деведесетих, тако да оно... Не да је игра, него постаје зајебанција више...

Данас је поднео оставку још један велики стручњак после Антића и Дуда Ивковић одлази са функције! Тако да мој став везан за Динкића је ПУЦА МИ КУРАЦ! Ова два су могла да ме обрадују а он може само ме повуче за курац! Тако да ме много више потресла ова спортска информација него политичка... моје мишљење

E fejz, i ti nešto pametno da kažeš :)

Будимо реални, КО ГА ЈЕБЕ И ТОГ ИВКОВИЋА!

Фејзбукманијак
Данас је поднео оставку још један велики стручњак после Антића и Дуда Ивковић одлази са функције! Тако да мој став везан за Динкића је ПУЦА МИ КУРАЦ! Ова два су могла да ме обрадују а он може само ме повуче за курац! Тако да ме много више потресла ова спортска информација него политичка... моје мишљење

Јел верујеш да је мени то прво пало на памет? Напокон да се ми једном сложимо. :)

Стварно, кој курац ћемо да радимо без Дуде, таман смо почели да личимо на репрезентацију, и оде све у курац.

А Динкић? Ма све је то го курац.

Dinkić je do sada oborio dve vlade, onu Živkovićevu i onu Koštunicinu,nije mu frka da obori i ovu.Vrlo smo blizu vanrednim parlamentarnim izborima i odoše još 5 miliona evra iz budžeta na kampanju stranaka.

Како само смешно звучи: "Цветковић сменио Динкића"!

Izgleda da glavonja ipak nije samo u ulozi fikusa u vladi, zna i on da zavali pedalu...

Izgleda da glavonja ipak nije samo u ulozi fikusa u vladi, zna i on da zavali pedalu...

Како да не...

kontam da je to dogovor da ga satro najure al ustvari spasu dupe od mmf-a

bojanboj
Dinkić je do sada oborio dve vlade, onu Živkovićevu i onu Koštunicinu,nije mu frka da obori i ovu.Vrlo smo blizu vanrednim parlamentarnim izborima i odoše još 5 miliona evra iz budžeta na kampanju stranaka.

opet ću da budem u komisiji za glasanje:))

Mazanje očiju narodu, drkanje u prazno, prdenje u čabar, koga bole tuki u suštini ,dok ih sve ne pobijemo, pa da dodju drugi koji ce isto tako da kradu, pa i njih roknemo, onda dovedemo trece, e onda ce biti dobro,jer ce da se dobro razmisle dal' ce da kradu......eh UTOPIJA.....we are doomed.....
Sto se mene tiče palim odavde čim završim faks....bilo gde....da naci ce se neko pametan da kaze isto sranje je i napolju, pička si što bežiš, sunce tudjeg neba i te fore.....e pa svi koji tako misle nek zadrže to za sebe i nek se valjaju u ovoj žabokrečini koja im očigledno odgovara ili su prevelike pizdurine da se upuste u nepoznato........itd..........itd.............

koga bole tuki u suštini

Šta uradi ti sa onim helikobaketrom na tukiju?

sredih brate.... :P

МЛАЂА НАЈАВИО САРАДЊУ СА ДЕДСО!!!
http://www.blic.rs/data/images/2010-09-26/77198_zabdjura03-foto-p-markovic_f.jpg?ver=1285517170
Доста му политике, жели да оствари дечачке снове, да буде рокрнрол стар! ГОУ МЛАЂА, ГОУ МЛАЂА!