Prijava

Ma ovaj klip je montaža. Uzeli Cvetkovićevu lutku i namestili glas da saopšti vest. Kud bi Cvele tako nešto istinski uradio.
Dakle, Dinkić nam ostao bez posla. Socijala. Moraće u muzikante čovek.

Ja mislim da ovoj zemlji neće biti dobro sada, ovaj lik je bio u zadnjih nekoliko vlada, i to sve resore sa parama je držao... Ko će sada da upravlja sa tim parama, mi to ne znamo...

Ma ne bi žuti smenili Dinkića da nisu smislili neku igru.
Može da se desi da im ldp podrži vladu, ili čak radikali, njima se ne ispalati da sad sadasnjih 57 poslanika padnu na desetak...

Miriše na nove izbore. Neka vala, i vreme je.

Превара.

Двострука корист за обојицу (обе политичке партије и ону шифровану и ДС). Сад ће да испадне како је Мирко Деда Мраз, читај цео ДС са Лепим Бокијем на челу сменио озлоглашеног и у народу мегаомраженог Млађана Динкића; а потоњи ће да испадне опозиционар и борац против власти са којом је народу догорело до ноката.

Закључак је да су избори на вратима.

IZBORI!
Ovo je farsa. Nikog nisam sreo da kaže da se BOLJE ŽIVI pod ovom vladom...Nadam se da će se to i dokazati na sledećim izborima, samo je jadno što za koga god da glasamo, već je bio na vlasti... A i mislim da je vreme da se žuti malo povuku, a da ove kombi stranke nestanu sa političke scene...

Све је ово превара.

Која доводи до избора.

Prosto je, Mladjica je vesto izbegao nestanak sa politicke scene odlucivsi da mu stranka ostane u vladi. Naplatice im duplo skuplje na sledecim izborima kada se slize sa nekom drugom strankom. Ako uopste predje celzjus. Niti je obmana niti bolja buducnost. Jedno govedo smenilo drugo, a trece naredilo.

Sto se mene tiče palim odavde čim završim faks....bilo gde....da naci ce se neko pametan da kaze isto sranje je i napolju, pička si što bežiš, sunce tudjeg neba i te fore.....e pa svi koji tako misle nek zadrže to za sebe i nek se valjaju u ovoj žabokrečini koja im očigledno odgovara ili su prevelike pizdurine da se upuste u nepoznato........itd..........itd.............

Ворд.

Не вреди, овде СУШТИНСКИ ништа не ваља... Зато се власт никад неће опаметити, која год да дође.

Избори нам не требају. Земља је већ довољно у курцу. Признали су да нема ресурса за ЈЕБЕНИ ПОПИС лололо. Нек издржи влада до краја, па онда нек се издваја за изборе. Срањима око избора се само додатно дестабилишемо и губимо време. Законски, четири године, толико свака влада има да покаже шта зна. Тренутно немамо довољно јаку личност, која би око себе скупила довољно способан слој људи, искрено расположених да нешто ураде. Неком новом владом не би добили ништа, а изгубили би време.

Ионако је држава неефикасна на свим пољима, новим циркусом око кампање, касније формирања владе би изгубили пола године сада у овом периоду који је веома тежак и у коме ако се већ стагнира, не би смело да се иде назад.

Што се тиче Динкића, он је својих неколико тачака на политичкој сцени одиграо. Не видим ко у овој земљи од обичних грађана размишља о њему, а камоли га подржава. Он се поново може пробити само на силу, то јест да буде погуран са нечије стране. Млађан Динкић је крпа која је изашла из моде.

EVO GA DINKIĆ, OPET NAS JEBE, ZAKLJUČAJTE TEMU !!!!!123123##!!111!!!!

Dinkicu svalercino jedna, mi te volimo, ti si nas pravi izaslanik...

Konjine s kravatama na TV ekranu,
Izlepise plakate jeb'o im pas mamu,
Placam porez na vazdih i na hranu,
A hasam parizer, jogurt i salamu.
Dinkicu sam poslao za rodjendan gitaru,
Da bude mu pri ruci, ponekad i u cmaru.
Kupujem domace iz uvoza na rafu,
Jebes kukuruz pravicemo kafu.
Osam i po iljada dobio sam platu,
Dosta za cigare grisine i jafu.
Skupstina smrdi, zagadjuje Savu,
De se uliva u Dunav, pa se oseca u kraju.
Audi su crni, tek po neki teget,
Ministri u jugu ne vole mercedes,
Poslanici s ficama crkavaju od bede,
A predsednik nema fotelju da sedne.

Dinkicu care (x3) naduvaj nam kare;
Dinkicu care (x3) naduvaj nam kare;

Dinkic je travestit sa debelim cmarom,
Popunjava bulju Labusovom karom,
Radi oralno, ponekad i anal,
Dok za paradajiz usvajaju amandman.
Zivi u prcvarnici samo radi fore,
Koristi dildo, i ne pere noge (noge, noge, noge, noge...),
Strokava mu bulja, i rosava faca,
Od sperme mu na uvetu se navatala krasta.

Dinkicu faco (x3) smrdis na rasol;
Dinkicu faco (x3) smrdis na rasol;

Inflacija izbija, baci se do tebe,
K'o na ekseru de sam, pravis jos probleme.
S tablicom mnozenja, provaljujem ti seme,
Labuse, Labuse, pogledaj Di Madjija,
Kako lepo igra se sa kesom nasih gradjana!!!

Kupujte domace (x4);

Boze cent za 99, do veceras je u kovcegu,
A ja lezem u krevet, i da hocu da se budim,
Dobio bi pendrek, uuuuuuuuuuuuuuuuu!!!
Rodjen sam u gradu, ali bijem kao Rednek,
Kaki ima veze jel Dinkic purnja krek.

Dinkicu kralju (x3) gutas kobas za medalju (x3);
Dinkicu kralju (x3) gutas kobas za medalju;

Dinkicu care (x3) naduvaj nam kare;
Dinkicu care (x3) naduvaj nam kare;

Dinkicu faco (x3) smrdis na rasol;
Dinkicu faco (x3) smrdis na rasol.

Sramota. URS na izborima ispade šaka jada i u opoziciji (5% ili manje?), a zauze najvažnije ministarstvo - finansija. Najjača mu je bila predizborna kampanja "Stvoreni su preveliki nameti". Mamu ti jebem, 2 godine nisi u fotelji i misliš da je narod zaboravio tebe. I evo ga sad opet, gomno jedno. Takvu bagru sređuje samo državni/vojni udar ili atentat, a ni jedno ni drugo nisu verovatni.