Prijava

Naziv sve govori. Da li je jedete? Koji ukus preferirate? Obična, lešnik, jagoda, keks, jogurt? Više volite crnu ili belu?

http://www.toxel.com/wp-content/uploads/2009/03/chocolate14.jpg

Ja je ne volim... Slabo, ali se desi da ponekad mogu onu od 200 grama sam da pojedem, ali to je 2 puta godišnje možda...
Inače volim onu za kuvanje, mada ono nije ni čokolada

Volim sve ukuse, dok nema suvog grozdja, najvise volim one sa jagodom, keksom i onim kurcima-palcima novim, ono zelene, pa one sa nekim narandzastim, ne znam kako se tacno zovu.

Најлепше жеље КЕКС.

Милка ЈОГУРТ.

Ретко једем слаткише. Али када једем, то је обично чоколада, и то обично нека класична милкица. Без оних воћних додатака, бљак...

Kako se zove ona čokolada, socijalna, nešto kao Amerika, crven joj je omot a ima i plavo bele šare?
Čist šećer?

Американа Цуле. Фуј. Некако сам развио одбојност према њој још у детињству.

Све неке хас хас теме :) Киндер ал' скупа, мааајкууу јој!

Galeb, Najljepše želje s keks i Milka s jogurt i jagode.

Ја умирем за белом.

Американа Цуле. Фуј. Некако сам развио одбојност према њој још у детињству.

Ma kad su dobre čokolade bile jeftine.
Sećam se da sam je kupovao kad baš nisam imao kinte, a jelo mi se nešto slatko.

Najviše volim crnu i mlečnu čokoladu bez išta, klot. Mrzim kada čujem u reklami "Od sada, sa još više riže", ako mi se bude jela riža, napraviću sutlijaš. A da, ne podnosim i milku lufle, od 100 grama čokolade, 30 grama su mehurići vazduha! Prevara :)))

Е, да. Не подносим оне чоколаде са комадићима грожђа или кекса. Нервирају ме. И немају сврху.

30 grama su mehurići vazduha!

Znaš li ti kolika bi čokolada morala da bude da ima 30 grama vazduha? :)

Кад смо код тога, ја много волим оне од 50 грама. Мислим да су Краш. Та малена напросто никога не оставља равнодушним.