Prijava

Kad ukucam neku reč u pretragu a nema defke sa tačno tim imenom izbaci mi random defke, neke stare. I to mi se događa od kad postoji nova verzija.
Što ne može da bude kao na staroj verziji, da kad ukucamo reč pojave se SVE defke sa to mreči u naslovu?

Појаве ти се дефиниције које у наслову садрже те речи, само што ти избаци и све дефиниције у чијем телу се налазе кључне речи из ретраге, али не знам по ком принципу их сортира.

Nenene, nisam dobro objasnio. Događa se kad mi izbaci ništa u predlozima. Pre, kad sam ukucavao nešto i nije mi ništa izašlo u predlozima i kliknem na srč, svejedno mi izbaci sve što ima to u naslovu. Sad kad to radim i zđe mi nešto tipa: rezultati pretrage za alt&/strong&\... I rezultati su neke matore defke od kaizena. čak i kad ukucam moja baba - izađi mi predlozi, ja kliknem eskejp i srč onda, opet se isto dogodi. Mnogo mi ide na kurac.

kod mene je tako kad kucam u gornjem pretrazivacu. ali fino udji u defke (izmedju naslovne i postera) i kucaj u onaj search.
ako sam te dobro shvatio uopste

Dva puta mi se veceras desilo da mi ne izbaci pojam koji trazim,tj. pokazuje da nije definisan.Izvinjenje onima cije sam definicije plagirao,obrisane su.

Nema mi jedne skorašnje defke u pretrazi, a primetio sam tek kada je napisana još jedna sa sličnim naslovom, a ni nje nema u pretrazi.
Verovatno je u pitanju jedna reč koja baguje.

Ova nije moja, a nema je u pretrazi http://vukajlija.com/prima-direktive-odozgo/588551

aj nadji neki drugi primer, il cu ti obrisati definiciju zbog reklamiranja, imas 15 minuta

Kad ukucam neku reč u pretragu a nema defke sa tačno tim imenom izbaci mi random defke, neke stare.

Jesi probao da ukucaš "rč"?

Hoće li se nekome platiti da popravi pretragu, aman zaman.

Da mi Jamajčanin nije našao sličnu, popušio bi ban za plagijat.

КАЈЗЕНЕ НЕ РАДИ ПРЕТРАГА! ЈЕБАЛЕ ТЕ МОЛДАВКЕ, СИДУ ЋЕШ ДА НАВУЧЕШ!

Da mi Jamajčanin nije našao sličnu, popušio bi ban za plagijat.

JAMAJČANIN ČITA! lolo
imaš gore u desnom uglu, samo otkucaj i sačekaj da se prikažu rezultati

Kuco sam žito, kuco sam ješćemo žito, kucao sam Će jedemo žito.

Ni jednu defku mi nije našao po naslovu nego mi je našao nešto bezveze i to u primerima.

I ja šta ću, napišem svoju, i PRC!

EDIT:
Evo ja ukuco žito, ne jebe pretraga ništa ko da sam ostavio prazno.
http://www.dodaj.rs/f/1f/hc/1atYpjT1/capture.jpg

Operu imam, al je ne menjam da jebe oca.

Kucaj ponekad i u guglu pojam koji hoćeš i vukajlija na kraju. Da bi bio baš siguran. Oće pretraga dizda ponekad :)

onda ti jedino gugl preostaje :)

Kucaj ponekad i u guglu pojam koji hoćeš i vukajlija na kraju. Da bi bio baš siguran. Oće pretraga dizda ponekad :)

Jebeš mi mater jedino mi to preostaje.

Do opere je onda, nema treće. Ja ukucam to i srč i izbaci metar definicija.

A jebem mu mater, i operi i sve u kurac.

Pa što ti je ona toliko bitna?

Omiljeni mi brauzer, koristim je već 10 godina, i stvarno mi je teško da se prešaltam na neki drugi.
Najbolje mi leži jebi ga.