Prijava

na terasi blejim sam sprzio dva debela singlica sad cu i treci gledam glavice jutarnje i smejem se

imam vajt vidou povoljno, pvt

u jbt al sam se spicio :/

vajt vidou juuuuuuuuuuuuuuuh koliko je to prejezivo imas osecaj neki kod da padas iz aviona hoces za nesto da se uhvatis al nema hahahahaha samo juri havarija

a skankoive ne gotivim,gklava me uuvek boli i paranoja mnogo jaca nego kod brida
shit volim al bas nema da se nabavi...na shitu nikad nema paranolj4e i arapi su u pustinji pre 100 godina jreli to hhhahahah jedu dok se ne onesveste

Cuveno vojv. selo i dalje radi i u ovim teskim danima. Potvrdili su da su i dalje drzava u drzavi,,,,
usput... jedna stonerska komedija
http://www.imdb.com/title/tt1341167/

Hahahaha srednji stondirao totalno jedbo vreme ova dvojica odgovaraju na pitanja on zabo samo se smeska vodi dijalog u glavi

dobro je ono kad kaze... Znate kako, svaki uzivaoc heroina je poceo tako sto je pio mleko
...
Inace.. MAJKU VAM JEBEM PA MORAM VINJAK DA PIJEM!!! I TO SAM NASAO NEGDE FLASU, JOS JE STARA AMBALAZA!

Pa to je rekao ovaj desni valjda?

e ovakve pandure gotivim...steta sto su retki
onaj tip pandura koji se zaposlio kao pandur da bi pomagao ljudima

objasnio video...najjače kad ih pita jesu li napaljeni od vutre, a ovaj čiča mu odgovara - imam 73 godine o čemu pričaš brt

https://www.youtube.com/watch?v=RIsvN-p4Vbo&feature=youtu.be hahahaha baha nece ni da pogleda...nanin na koji to radite hahahah...i ubila je s argumentima hahaha...zla baha uplasila se da nece dobijati pare...necu da lecim rak zboh nacina na koji vi radite

ovaj komentar o bjanjio

dobro jutro PINAK emisijo, ako ste vec zvali goste, u ovom primjeru ovu glupu babuskaru, lijepo objasnite da kad neko drugi prica da ne prekida, ovaj momak je bez obzira na gluposti koje je ispricala lijepo saslusao i onda je krenuo da on daje svoje argumente i svoje misljenje, znam da je vama HIT da vam se tu svadjaju ljudi, ali ono ako si voditelj lijepo prekines osobu koja trenutno `nema rijec` .... eh sto se radi od `tableta mafije`, nije ni cudo, milijarde su u pitanju, odes kod doktora, doktore boli me glava, bole me noge, nije problem sine, evo ti antideprisiva, evo ti bensadina samo rokaj bice ti banja, neces znat dje si svakako, a kamo li da te nesto boli ..... FIJUUUUU .....

Zaštitili od grada braća lolo

kapirajuci da sam jako zabo i da przim ruku na zhici,setio sam se kad smo ja i vokasi cetovali i on mi kaze ,,pogledaj sunce pomracina danas,, ja reko ,,ma nista se ne vidi,, on mi objasni kako kroz cd da vidim,ja reko do jaja,uzimam sprzim se prvo ljubazno i uzimam cd nabijam jebeno na oko i trudeci se da uhvatim bilo sta tamo ne provaljujem da mi jebeni laser przhi oko ili sta god se stvorilo tu hahhhhahah kasnije sam video bledo jebeno na to oko nekih sat vremena vboje su bile blede jebeno daltonirao sam se

setio sam se kad smo ja i vokasi cetovali

кајзене?