Prijava

ол што баш у семптебру? Стање у БГ је благо катастрофично, премали су дарови :(

jbg,tako kazu
dotle cu da przim prskani duvan,jbg,skankove necu ni onog milicinog caleta sto je u prodaji...

Слепи Туљан
ол што баш у семптебру? Стање у БГ је благо катастрофично, премали су дарови :(

кренуо кроз ходник, уватио да бегам
туљан ме је јурио и трчо као блесав
из џепа туљан вади, сочива и кечап
сад види много боље, снимио ме де сам
ја узо из бурета са купусом се штекам
гађао ме харпуном ал спасо ме је плесан
питам га за ризлу и узо да се зезам
сварили смо буксну и тријес грама крека

u banjaluci su klinci izvalili da se u smart šopu prodaje biljni tamjan aka the fresh koji ima mnogo jači rad od marhuane. radi nakon 5-10 sekundi, traje 5-10 minuta od par dimova. za 5 eura možeš srolaš oko 15 džokova. prodaje se pod paravanom osvježivač vazduha i legalno je. ovom prilikom bih zamolio novinare kurira da napišu članak o tome i da zabranimo prodaju istog. prvo zašto je loše za rad srca, a drugo jer mi drug lagano ostaje bez mušterija, a to mu je osnovni izvor prihoda.

Оланиче. Имам квалитетан дувачки инструмент, сврати...

Gledam ovu mapu i setih se kada sam na Aljasci resavao. U to vreme nije bila legalna tamo, sad ovde videh prvi put. Nee ortak da ide, on vec bio i ne bi ako ne mora,al nestalo nam.. iako, ajde icu ja sa njim iako bi mogao narusiti vizu...krenusmo lika od jedno oko 20 god. u kamp kucici je ziveo. Dolazimo tamo, ono kamp kucica u haosu...sve prljavo...tanjiri...serpe...macke i njegova trudna pa jedno max 16 godina stara cura, al onako...delovala je kao zbunjena klinka iz hriscanske porodice a on sav krezav..izbacili ga sa broda za lov zbog spida. Ma ko u filmovima...doslovno.

A podseti me i kad sam resavao u Pragu, jer sam svoje zaboravio u torbi koja je ostala kuci a ja mislio da ide... problem je sto sam tamo resavao sa predubedjenjem da je kod njih potpuno legalno kao u holandiji...pa sam isao redom po ulici i sve zive startovao kao da je to najnormalnije. Mislim da je vecina mislila da je skrivena kamera...al uspeo sam na kraju. Lik ispred nekog kafica...izvadio punu plasticnu onu ciniju u kojima mi salju sarmu..punu vadi i vagu. Jos on mene pita, zar se ne cimam...

ahhahahah zanimljivo...pa i nije bas sigurno jbg...al sad mozes strartovati sve jer je legalno
jbt mi spadamo u najilegalnije na ovoj mapi :(
dodje mi da shutiram pica od smora

mene to podsetiolo to u pragu sto si ispricao kad ortak imao buksnu a nije imao upaljac pa ishao po kalishu i trazio upaljac ljudima sa buksnum u ustima hahah

Što havaji u kurcu su?

pa nisu bas u kurcu,cini mi se da je ono roze boja,znaci da moze da se neometano przhi

Ali pazi kad je vutra u S. Koreji legalna.

pa zna se za koga lolo

http://i.imgur.com/JdrLl0i.png otprilike inteligencija ljudi koji su protiv vutre