Prijava

OMG OMG OMT kaunt pohvalio moj skec to je kao kad saban kaze korektna pesma e

Vidi ovog era stavia za.monitor 100e kao ali nije fiksno. Pa ako ces ga prodati za 90 ili nize svakako, onda i stavi tu cenu posto ces (verovatno) imati veci odziv i manje posla sa ciganima ovog grada.
Treba biti gospodin i staviti normalnu cenu i ispod fiksno ozbiljni kupci, pa verovatno neces naici na forestera koji skuplja novcice da ih ukrupni u trafici(a ono covek sa problemima, bez noge vec napunio kasu) nego na gospodu koja obavlja posao brzo i profesionalno kao sto sam ja, zhajk i jos neki

ja sam hteo da mu napišem to, pošto znam da neće dobiti za monitor preko 70 evra, al reko, pusti ga nek se malo kuva

Znam da mi necete verovati, ali ovo me podseti na jednog decka koji je u opis oglasa telefona stavio ,,cena je 70e ali nije fiksna moze na 60 da spustim najnize"

Kad sam se nalazio sa njim ugledao sam copavca malenog kao slepi mis,imao je 15 godina valjda.

hahah

ujak mog drugara radi u kadrovskoj službi neke firme i priča kako izgleda intervju za posao sa kandidatima degenima

-Koliku biste želeli platu?
-Paaa, 500-600 evra.
-OK, imaćete platu petsto evra, dogovoreno.

Hah, to je to.

Kad sam se nalazio sa njim ugledao sam copavca malenog kao slepi mis,imao je 15 godina valjda.

http://cdn.tf.rs/2012/04/13/spot10.jpg

Koliko ujaka izmisliš dnevno?

kakav kancer je ova pesma, a vrte je redovno na pink music iznerviram se svaki put

takodje gabrijela pejcev ne dam nikom da me zeza PU

0.008, to ti izađe na tri ujaka godišnje otprilike

To je solidana količina ujaka, ja 0,068 ortaka izmislim dnevno da bi ispričao događaje koji su se meni desili ali me je blam pa kažem da je njima. To je cirke 25 ortaka godišnje.
25>3

Da li si:

a)mala mamina princeza

b)kraljica neozbiljnih veza

ma jebe mi se radije ću da trune nego da mi uzmu pičkice kao vi

Jesi se to navukao na pajdo pa dosao trenutak da prodajes tehniku?

dal si bre normalan i ti i komplet ekipa sa kupujem prodajem što tražite za polovan proizvod više nego nov. Kad sam kupovao komp pre godinu i po lik stavio 1800 evra za neku ''ludu mašinu'', kao samo 6 meseci korišćen, novo, ja izračunam komplet nove komponente koliko koštaju - manje od 1400 evra nove! pošaljem mu istu poruku - ma dal si normalan bre srbine. Isto i gitare polovne kad gledam, likovi preturaju nađu neku u podrumu ili na tavanu misle pronašli gibsona jebenog, a ono neka puška od laminata made in tajvan ili još gore zagrebčka naklada drljava - traže više nego nova koliko košta :D

gibson je ionako jebeno sranje koje ne drži štim, plaćaš za luksuzno drvo i ime

Eru ostaviće violinu neka trune :(

reme, ne treba mi ništa od toga, a klavijature nisu moje, a ekran mi je veliki previše dođe mi i devetnaesticu da bacim

a klavijatura je baš preskupa bila u odnosu na cenu koju ću tražiti, skoro za duplo i više a nije nikako svirana bez zajebancije