Prijava

šta iskusni muzičar radjard misli o tome koliko da tražim za casio

ma ima da ne kažem šta ;D

Ja ti mogu reci sta misli radjard ali sam se sad setio jednom prilikom da mi je rekao da ti nikako ne otkrivam koliko mozes dobiti sa casio klavijaturu.

ajde bre umri gnjido jebena i skloni tu seljačinu s avatara nabošću te

Klavijature Casio CTK-573
(Kao novo - nekorišćeno)
Dogovor
Viđen: 29 puta
Klavijatura odlična za početnike ili nešto ozbiljnije sviranje. Potpuno razumljiv interfejs za početnike i nudi proces učenja pesama u 3 koraka uz različite ritmove i instrUuumente.

Dolazi uz originalan adapter od 9V i stalak za note koji sam zaboravio da uslikam.
Klavijatura je korišćena svega nekoliko dana, praktično je nova.
Cena je po dogovoru

Al "korišćena je par dana" hahahahahahah šta imao si tezgu gde je neko tražio kantri pesmu koju tvoj sintisajzer ima nasnimljenu.

a jbg izgleda kao da lažem ali tako je, moja razmažena sestra se zajebavala i tako ostao, skupljao prašinu dugo

a ekran sam uzeo za 14 pre nekoliko godina i koristio godinu dana pa sam prešao na manji jer mi je grafa mnogo bolje radila na 19 inča, manju rezolucjiu gurala

Kolko vi ljudi ne znate da prodajete, lažete da kažem.

Mene deset godina obučavaju na najakupljim seminarima da budem dobar u prodaji, čitaj manipulaciji, i opet ne znam sve.

Učite ljudi o menadžmentu učite, neće se ljudi sami prevariti, potrebna im je vaša pomoć!!1

ma jebe mi se šta misliš :)

Je l te zvao neko za kasio sintisajzer nekorišćeni? Xd

jeste, TVOJA MAMA :PPppPpp

Najbolji trgovac je Kajzen. Bogtejebo placaju mu za reklamu libres ulozaka a ovde picke zglave nema.

Eru Ilúvatar
a ekran sam uzeo za 14 pre nekoliko godina i koristio godinu dana pa sam prešao na manji jer mi je grafa mnogo bolje radila na 19 inča, manju rezolucjiu gurala

Eru, jesi to kupio monitor?

Evo sat, pa ko hoce hoce... :D