Prijava

E, jbg. Kaži mi, ako znaš, da li se još negde borio. Da li je pobeđivao?

Skočimiš, ja bih njega baš i voleo da vidim.

jeste linland!!!
die faust se borio u k1 (ili se još bori) kvalitetan borac.

Ovo su parovi koji su trebali biti sad u aprilu...

Parovi borbi manifestacjine "Octagon" 24. aprila u Zetri:

Paul Cahoon (Engleska) - Damir Mihajlović (Srbija)
Michael Andrade (Holandija) - Dado Stojnić (BiH)
Valentijn Overeem (Holandija) - Senad Hadžić (BiH)
John Olav Einemo (Norveška) - Krešimir Bogdanović (Srbija),
Alistair Overeem (Holandija) - Saša Milanović (Srbija)
Chalid Arrab (Maroko) - Matias Barić (Hrvatska)
Ibro Miladin (BiH) - Miodrag Petković (Srbija)
Denis Stojnić (BiH) - Michael McDonald (SAD)
Stefan Leko (Njemačka) - Senad Tufekčić (BiH)
Semmy Schilt (Holandija) - Jurgen Dolch (Njemačka)

Međutim, to su nešto otkazali, pičke materine, bla bla bla... Al u suštini je to to.

Аууу Саша Милановић је најебо , брат Србин напаћени .... :)
А кад смо код ових старијих бораца , Тенк Абот ми је био кул али у последње време,и не само у последње време, пије много батина , дебео је , нема партер , само зна да луди и да удара ко блесав.Али је кул, пије пиво после сваке шорке ... :)
Волим да гледам ове који залутају у тај спорт из неког другог света.Као Мариуш Пуђановски на пример.Он је мега звезда у ПОљској , дижу га у небеса!
А Акебоно , Боби Ологун Сентирој ... тако нешто и Џајант Силва су најгори борци икада који су крочили у ринг.......и онај глупак , сумо рвач црнац што се борио једном и добио по пички од Јапанца од 60 кила...

Giant Silva je najjači. :))))
Laki, jesi li gledao Kita Heknija protiv Emanuela? hoohohohohoho

Samo da napomenem da Emanuel ima 270 kg!

A Vjačeslav Dacik? HAHAHA
Kakva je to ojebina....

Skočimiš, misliš na Tarzana? hahahahahaa, on jebe ničim pored pičke! :)))))

Trenutno je u zatvoru u Norveškoj.
Prvo je ležao u Rusiji al' je pobjegao iz zatvora u Norvešku.
Priključio se neonacistima, preprodavao neka oružja, zatražio azil i opet ga uhapse.
Kakav bačje.

А Кристијан Голубовић?Имао је неке 2 или три борбе , све је победио.Једном лику је сломио ногу лоу киком , другог добио на неки глупи сераторски судијски прекид , а на неку лаж и тречу , ту нисам гледао...

Laki, misliš na onu u Nišu?

У Нишу је била ова трећа ваљда , или друга , нисам сигуран....Знам да је друга била против неког Бугарина , Драка ...

Jesi li gledao tu u Nišu?

ААААААААААААХАХАХАХА на којим дрогама је био овај матори , мислим, зачудио се када га је овај заиста ударио , ооо....
http://www.youtube.com/watch?v=FhhWcRGRtOI&feature=related

Нисам , али неки ортаци су ишли да гледају , замисли :) јесте Шоми и Таки ,за вас кажем :))

hahahaha, kakav je šupak ispao Kristijan na kraju. Zahvljuje se, a svi mu zvižde.

jaooo ovaj matori što je rekao da može da nokautira svakog mma borca samo jednim dodirom....koji optimizam impotentnog starca

Си га видео како се креће?Скроз неартикулисано и без икаквог става , гарда , го курац од борца ,али јак је и агилан , да не кажем луд , то га помало вади.....

Ma, to su mu zakazale super moći u nezgodnom trenutnku. :)))