Prijava

скочко и ја изневеровао, контам да је могла да нађе и "лепшег" и успешнијег и згоднијег борца. мада опет, боље и то него да ти га муњава дејна лоло

Može ona biti muškobanjasta koliko hoće, ja znam da je ona moja tiha patnja.

Meni je miša tejt bolja riba

Ma nije to u izgledu, jebavo sam i lošije a viđao i bolje, ovo je ono na nekom višem nivou :D

ronda mi je nekako njah. jeste, ona je visa klasa u odnosu na sve ostale, bolji je borac i od dosta momaka iz ufc-a al nekako mi se ne svidja njeno ponasanje... previse drami nekad, pogotovo kad je misha u pitanju kao toliko je mrzi jbt, nekako je izvestaceno. misha jebe ovu psihicki, ronda nju fizicki. kod mise mi se svidja jeste dvaput je popusila od ronde, al i dalje je druga najbolja i gura ne posustaje. ne moze se reci ni da je ronda lako savladala oba puta. prvi put jbt joj je armbarom popnula ruku bila je mislim druga il treca runda jbt, misa ustala i nema tu nikakve kuknjave nije htela da preda, zena lavica zena lavljeg srca jbg. eto to radi misa. misa radi to. zato mi je ona nekako draza. a voleo bih da cyborg se ubaci u ufc i da se nadju sa tom jebenom kilazom, pa da vidimo najzad ko je baja tute.

loool pogledo sam mec ponovo ipak bila prva runda looool al opet nije bilo lako

Cyborg nea šanse protiv Ronde, previše pravolinijski udara, samo forward direkti do iznemoglosti, naletila bi na Rondino bacanje kao budala na šaku u nos. Jedino da je pogodi u prva dva udarca što je malo vjerovatno.

gledam sad nesto ove naredne ufc evente i brate najezih se kakva ekipa je ovde, ako se niko ne povredi brate...
https://en.wikipedia.org/wiki/UFC_194

jacare / joel romero
pa brate

јери гледао неко виторија и хенда? нећу да спојлујем, али што би џо роган реко ХООООУЛИ ШИТ, ЏАСТ
ЛАЈК
ДЕТ
!

nisam gledo, al konto sam da ce ishod biti vitorova noga u vugla, henderson moze polako u mirovinu, zasluzio je

dilashau / kruz 17 jan svrsh

па погледај!

иначе, штета што волиш мма а мађарштина си :(

ocu posle, taj i tekseiru, kratki su :)))

i jel neko zna kad se bore khabib nurmafsdfasf i toni el kukui? vido sam da je zakazan za neki datum al ne mogu sad da nadjem, gotivim i jednog i drugog volio bih pogledati taj matchup

do jaja, samo bez povreda

He raps, he flirts with the girls, and he is one heck of a fighter
https://www.youtube.com/watch?v=ExdD3sLBoTY