Prijava

moras na ispit prvo da se vidi da li si dovoljno dobar da nosis bohora u imenu

Нисам знао да тако уме да рола ако налети на неког ко му изгледа јачи, значи тако прави свој селебрити статус за оне који немају појма у спорту.

Ma to je njegov stil, takav lik jednostavno, blokirao je on masu ljudi na fejsu, jednom je prijetio i Stefanu Zvijeru prije pa ga blokirao, Dukića je blokirao, ma sve je blokirao, ima momak problem sa fejsbukom generalno xD

Такође, има нешто што помаже против болова у леђима, кренула су нешто већ месец дана да ме јебу, не могу нормално да потрчим и да се савијем.

Blue hash. Kunem se da je najbolja za bolove.

zar ne bi trebao zvijer da radi sa dzakicem sada nesto uskoro na MFC?

Rade nekad tamo u maju meščini

u kojoj kladionici mogu da se kladim na mma?

Misliš da sam kastriran pa da nemam testise tj spermu ili da sam rodjen bez penisa ili ga nesretno izgubio tjekom života?

Ide li ko na UFC u Zagreb?

Junior Dos Santos vs. Ben Rothwell
Igor Pokrajac vs. Jan Blachowicz
Ruslan Magomedov vs. Gabriel Gonzaga
Nicolas Dalby vs. Bartosz Fabinski
Francis Ngannou vs. Bojan Mihajlović
Bojan Veličković vs. Alessio Di Chirico
Filip Pejić vs. Damian Stasiak
Damir Hadžović vs. Mairbek Taisumov
Marcin Tybura vs. Timothy Johnson

Povukao se dos anjos izgleda i revans odbio aldo
Koji kurac

Kakva je životinja onaj Stipe Miocic, auu. Trebalo bi ubrzo da napadne titulu.

Video sam za Dos Anjosa, otkud to za Alda da je odbio?
Stvarno mi MekGregor ne izgleda nepobedivo i zbog toga želim da vidim što više mečeva.
Ili će se ostvariti moje očekivanje ili će lik dokazati da je zverina i da možda da stane iza svog trash talk-a.
U svakom slučaju win-win.

Bio sam na boksu večeras, uopšte nisam loš, jebote, čak štaviše.

Neće ova pičketina što sam ga izazvao da se tuče, sve neki izgovori.

Moraću da nađem event neki čisto da se nako pobijem

Elem, dobio sam novog sponzora, http://www.theproteinworks.com/, pa naručujte odatle, da ja imam više para i suplemenata.

Skocko napisao odma da nece biti meca izmislice neku povredu i eto... Samo opet mekgregor ispostovao ima sad da ga trpa

лолчина наравно да ће да одбије 10 дана пред термин, за то време не може да скине ни у категорију да упадне а камоли да одради лепо цео канп.. не нубујте, ок?