Prijava

prejeziva povreda + mozda najjadnije radovanje u istoriji borilackih sportova....jbt ni djokovic nesto ovako prejadno ne bi uradio

Prepotentan je jako.

a kako ovaj preziveo ovo, to je skoro isto ko da je dobio metak neki manji kalibar u glavu

Glavica chad mendes 2god suspenzija hah

Ajmo lajk svako ko navija za Conora McGregora

Tiho nešto ovde. Jedva čekam da vidim kako Megregor dobija batine. Šta mislite, oće biti prekid ili odluka?

Svejedno, samo nek mu unisti facu.

je l moguce da niko nije komentarisao ovakvu jebenu borbu, ja jedva izbegavao rezultat ceo dan, tek sad pogledah
evo ako neko oce ceo sou u HD, 8. 9. 10. deo su diaz i konor
https://thepiratebay.org/torrent/15610048/_UFC_202_-Diaz_Vs_McGregor_2_2016_20_8_720p_PPV_HDTV_%5BLove_Rulz%5D

SPOJLER SPOJLER

konor savrsenu prvu i polovinu druge odigrao, bukvalno mu je pojeo nogu, posle krenuo da se umara i cudi me da je preziveo par naleta diaza.. neko rece da konor nema stil za 5 rundi i istina je, ovo mu je prva borba u 5 rundi protiv veceg coveka, preludog nejta koji prima sve i ustaje jebeno.. bice price o odluci naravno, ja nisam neki kurcev strucnjak, po meni prilicno izjednaceno, moglo je u oba smera da ode.. a momcima svaka cast dali su sve od sebe prebolesna borba, a izgleda da ce biti i trece borbe, diaz da se spusta na 145 ne znam koliko ce to biti realno, mislim da dole nema sanse

hahahaha a kako mi smešno kad ovaj Armin glumi neku ljutu glavu zagriženu za MMA, a ovamo se žali Bohoru Pčinjskom kad ga neko dira i ima fazon 173 cm visine i 69 kilograma. xD

hahah a priznajem prvi put sam imao susret sa mma 2014. fazon slucajno kliknuo neku kompilaciju ronde rauzi, pa pogledao drugi njen video, tu mi iskocio konor i bio mi zanimljiv lik ona prozivanja sa protivnicima i koji vec kurac i poceo njega da pratim, uglavnom samo i njega pratim jbg :/

provucena je prica da sam bosanac, da vodim negujmo srbski jezik, al neces me stavljati sa sobom u isti kos kada je visina u pitanju molim lepo :D
a i realno glave koje se loze na mma su uglavnom tih 173 i 69

oće da podvale arminu da je bosanac

on je bošnjak

jeste geldali drugi klip malog bošnjaka

mislim ima više sa njim.

https://www.youtube.com/watch?v=fvLerWWI4js

od 0:25 kreće dotad su neka sranja

Arminu, gde je na listi omiljenih filmova "Ratnik" sa Hardijen u glavnoj ulozi i koliko si puta drkao gledajući?

tebra, odgledao sam nekih pet sati materijala, znaš kakvo iživljavanje nad decom

imaju na kraju svakog dugometražnog klipa BLOOPERS-e, gde vidiš kako snimaju iz pedesetog pokušaja četvorogodišnju muslimanku da izgovori ono "inšala salah salam kobasica mortadela", a ona jadna svaki put se spetlja

nisam gledao bluperse al gledao sam onaj filmić o namazu to je baš bila produkcija. onda me ne čude i blupersi

Odmah mi na pamet padaju bluperski Isila, kao odseku liku glavu i ovaj što klao se nasmejao i reditelj i kaže "Rez!" a ovaj ga gleda u fazonu ŠKK, vidiš da sam odrezao i počne se smejati. Šutne glavu i kaže "Aj dovedi drugog!"

http://replygif.net/i/104.gif