Prijava

Baš sam sad odgledao. Ne znam koliko je ono za UD, ali je Nejt jebeni ludak. Onako sav krvav ustaje i sve je bolji. A momenat u četvrtoj rundi, tačno vidiš hematom koji je nastao pošto je za Konor sve vreme udarao u tačno isto mesto. Brutala jebena!

Alvarez mekgregor ufc 205 i opet ludilo od konferencije hah
Aldo ispizdeo sto nije dobio revans, trazi raskid ugovora, a satro i bataljuje mma

eo dali su za dz na yt da se ne mucite preko torenta, vredi svaki sekund
https://www.youtube.com/watch?v=i8qHuunR55E

apsolutno samaranje alvareza
https://www.youtube.com/watch?v=gfCbuChnjec&spfreload=10

dobre borbe sinoc, odlicni i kabib i edgar, poljakinje isto sjajne, woodley i wonderboy vredi sve pogledati

mek gregor klasicni iskompleksirani smarac, patuljko obicni zgoljavi kako bi voleo da ga zguzva neka zver na ulici poput kro kapa

u boksu bi ga razbio majveder, u oktagonu meg gregor njega, na ulici bi isto bilo gusto

pa to na ulici, gde mogu kako hoce da se biju, trebalo bi da ga tada mcgergor slomi

vrlo moguce da bi ga na ulici dobio mekgregor, mada ako ga flojd prvi opali ko zna....i svejedno ovaj uvek ide sa deset bizona crnackih oko sebe samleli bi gregora

fedor vs mitrione
sonen vs vanderlei

jel imaju negde kvote? stavio bi pare na mitrione i na sonena ako su jake kvote na njih

pa naravno da su dobili i mitrione i sonen, samo jos jedan od dokaza koliko se razumem

mozda bi trebalo igrati mcgregora sad, jer secam se kad su boxovali fjuri i klicko bila kvota na fjurija tipa 4-5...a ni ne verujem da ce uopste biti neke tuce bice nesto u fazonu wwe-a tj predstava

nije bas da razumem kako da vidim kvote ovde hahah....jel ima gde da se vidi kakve su bile kvote na mitrionea i sonena za bellator?

steta sto nece biti pravi mec tipa da je za titulu, pa da flojd boksuje zapravo, bukvalno ne bi ni direkt plasirao konor ni jedan jedini

jel dobijaju po 180 miliona svaki ili dele na pola to?

Konor navodno 100 miliona, a flojd vise bar duplo od toga

1.13 na Floyda
5 na McGerogra
nereseno 51 kvote

imas na rezultatima.com to za mma

kako ce oni u stvari da se biju? mislim ako je samo kao boks mec, a ako je slobodan nacin onda ce ga urnisati mcgregor jbg..

a X ce biti jebeno 100%...jer ako pobedi neko to ce biti lose za industriju sporta ovog ko izgubi a i generalno za tog borca samog

Boks mec, dobio je konor licencu

aha, nisam bas pratio...al opet kazem ovo zadnje sto sam napisao bice lose recimo za ovog pedera danu whitea jer vidi se da samo juri pare, tako da neverujem da ce se dozvoliti da dobije mejweder