Prijava

Ja nisam imao srca da se kladim protiv Fedora, a znao sam da ce Mitrion da ga bije. Nikad nisam video da je on imao los mec, pravi mazgov onaj.
Drago mi je da Belator ima sve bolje borbe.
Mekgregor je najishajpovaniji borac u zadnjih par godina. Mnogo vece danse bi imao bilo koji od brace Diaz u boks mecu protov Mejvedera nego on, a i oni bi izgubili, mozda bi Nick dobio slucajno na ludilo i vutru. Mozda.
Jedini ko zna onako solidno boks od ovih sadasnjih je Mousasi.

ako stavis sve to po starni torazulu, jel mislis da ce biti 2 ili X nereseno? koje su sanse za tako nesto? mislim ostavis na starnu kvalitet sta bi igrao. Npr neko kaze torazulu ubicemo te ako omasis tip izbusicemo te

E ajd ne jedi govna ti

Tako je bilo i za Marijanovića

a nije nego mi tako deluje da moze da se odigra mcgregor ili x

Pobedjuje Mejveder i cao, to je moja prognoza. Na nereseno nikad nisam tipovao, nisam kladionicar jebiga.
Slusaj, sigurno da ima Konor NEKU sansu, ali po meni jos manju nego sto je kladionice daju.
Ne znam nel se secate, bilo je pre 4-5 godina ili cak vise, James "Lights Out" Toney, protiv Rendija Kotura, MMA pravila, ubio ga Rendi kao vasku u prvoj rundi, i tada su se neki palili "Ma moze Toney da pobedi"...
Od svih udarackih sportova boks je NAJTEZI za savladati i biti na vrhunskom nivou.

torazulu ubicemo te ako omasis tip izbusicemo te

OVO IZJAVLJUJEM POD PUNOM MORALNOM I MATERIJALNOM ODGOVORNOSCU.

Imam pistolj brt., opusteno

ovaj meč će da nameštaju više nego WWE

a cekaj sta mislis ako ga otkine mejweder kako ce to da bude za MMAO? mislim srusice im ugled i slicno to ce da ih kosta sigurno mngo

Sinoćna belatorova priredba je jedna od gorih MMA priredbi zadnje vrijeme. Gora je bila jedino ona balaševićeva sramota u spensu.

James "Lights Out" Toney

jao kolko se lozio, kao sad cu da odem tamo da im jebem svima majku, pederi iz mma, to su zene obicne...

ma kakvi diazi i gluposti, u boksu protiv profi boksera nema sta da trazi bilo ko, i losiji bokser jedno dve klase od majvedera bi se igrao sa bilo kojim nebokserom....oko 0,8% sanse imaju nebokseri.

Da se tuku po mma pravilima onda bi bilo obrnuto, stim sto bi bokseri imali bar malo vecu sansu da dobiju po mma pravilima, nego mma lik da dobije po boks pravilima.

A na ulici, e tu vec nema pravila, tu bi bilo soranje zesce.

A ne znam sto se gregor isprimao toliko, nema on neku sjajnu rucnu tehniku pa da se tolko umislio da moze da bije i po ringu.

Majveder je manji i sitniji od njega?

A sto mislis da ce biti blam? Bokser pobedio MMA borca po boks pravilima, rvac bi pobedio po rvackim itd.

al je tuzno bilo za gledati fedora, mada iskreno po meni, iako vazi za najboljeg svih vremena nikad mi nije bio nesto preterano simpatican...i sam taj njegov stil borenja mi je uzasno ruzan, mahanje rukama, uvek deluje ko da ce da se srusi svake sekunde....al srce ko tigar ima i jak ko konj, a tehnika 3/10

a vanderlei i sonen, jbg ko dve dede da su se tukli na ulici, tuzno...msm sonen nikad nije ni bio neki GOAT, al vanderlei se od psihopate ubice pretvorio u babu sto se cupa za kosu

A sto mislis da ce biti blam? Bokser pobedio MMA borca po boks pravilima, rvac bi pobedio po rvackim itd.

pa glupavi ameri to tako uporedjuju....a to je kao da puste kosarkasa da igra hokej protiv hokejasa i onda kao EE HOKEJ JE BOLJI OD KOSARKE

ovo sto kaze pezos...pa zato pitam da li da igramo nereseno.....jer brate prevelike su pare tu u opticaju da sad neko nekog usere od batina da ga otkine..

Pa onda o drugi mec, ali duze najavljivanje lozenje i sve mozda i ima tu nesto
Meni,cudno stvarno stavili za 2 meseca borbu

Pocelo je ludilo, jos 3 grada valjda treba da posete

Flojd je spremao ovo mesec dana kontam haha dok je naucio govor, na neki nacin uvalili konoru, skroz drugacije nego ufc sto radi, prilicno je bedno odradjeno bilo, jos konoru iskljucili mikrofon da ne bi dobacivao i unistavao flojda, flojd kakav god da je borac je isto crnac glupander haha pa ce morati da ga stite

Mada vrvtno je ovo sve namesteno, lozenje, uzmu pare i pici, wwe i u boksu sad

https://youtu.be/wjA9IzGUy7o
https://youtu.be/7A1DeHjKsKU

Zumirajte na odelo

https://pbs.twimg.com/media/DEfMkuVUAAAkbaX.jpg