Prijava

Čim skinem ovaj polikolor sa svoje bujne kose, odoh pod tuš, pa kod ortaka na sinovljev rođendan...Nastavljam de sam stao sinoć:))
A šta da kupim klincu od 3 godine? Kamionče, avionče, M16?

pa, ne gledaju žene prvo to sigurica

Ahm. Ne gledaju? :)

Мени је лице најбитније. Ако девојка има лепо лице и не мора бити згодна. Размишљао сам често о томе шта ми значи ако има велике сисе и схватио сам да ми је много битније лице. Ал' јбг, није као да ми бирамо. То је нешто што је урођено и не можеш ти бити имун на згодну девојку, нико то није успео, сем можда монаха, али и они га дркају кришом у ВЦ-у...

buxno kupi mu neke sise i dupe lolo

hm, pa može nešto interesantnih boja, neki kamiončić, što da ne, ili vozić:)
pa, ne pada to prvo u oči,posle se sabere,hahha, valjda mu vidimo oči, kosu, ruke, bar ja:)

buxno kupi mu neke sise i dupe lolo

Mali je carina, veruj! Oberučke bi ih prihvatio!lololo!

ITDE- neću više da spamujem

Prvo ,ahahahaha za monahe ! Drugo, ja imam bar 10 tačaka na devojci koje privlače moji pažnju.Doduše ,jeste da prvo primećujem sise ili dupe ,ali samo zato što je to nekako najistaknutije. Valjda se i vi žene trudite da istaknete te delove ili... ne znam ,ali nekako je to uvek najupadljivije!

pa, ako neka ima surlu, teško da je baš toliko zamaskira ostalim atributima,hahaha.ma, ljudi, da se ne lažemo, sve ide u paketu, ali glupo je da se to prvo gleda, a ne recimo lepa kosa, ili nos.

Па, има већ тема о овоме...можда и неколико тема.
Како год, инстинкт, ваљда...јбм ли га.

atributi svuda prisutni,hhahahaha.

Joj, u ovim ljetnim danima se sve teže odlučujem. Prvo svugdje sise. samo mlate gore dole, ima grudnjaka, nema grudnjaka, bradavice šicaju pravo u oči. A onda vidim i dupeta, tangice, onda ona utegnuta sranja, još na rolerima, ma ne mož čoek ostati normalan. Jebena avantura je otići do menze ili do faksa i nazad.

И педу и сисе, а не лакат и нос, зато што су педу и сисе секундарне полне карактеристике и у њима видимо потенцијал за продужење врсте. Не продужавам врсту са цавама пез педуа и сиса.

Mene pali kad je cura vel'ka, minimum jedno 175 visoka, kad oštro korakne, a ono jake krupne noge. Posle dolaze dupe i sise, gde dupe, čvrsto a 7% masnije od manekenskog, ima presudni faktor.

Mene pali kad je cura vel'ka, minimum jedno 175 visoka, kad oštro korakne, a ono jake krupne noge. Posle dolaze dupe i sise, gde dupe, čvrsto a 7% masnije od manekenskog, ima presudni faktor.

Luk ja sam zena tvog zivota :)))

И једно и друго, дупе има коске па остаје конзистентно током сетвених радова, сисе су изузетна ствар кад су добре, а не оне к'о скакаоница у Бишофсхофену, мада и то понеком буде занимљиво, може да се направи куче од њих, као са оним балонима.

Citiraću Mrmuna:

I sise i dupe i sise i dupe sise i dupe i sise i dupe sise i dupe sise i dupe