Prijava · Registracija
Thumb mes3

Роки Билбао™

Иди бре у курац...умало срчку не добих. Одавно бољу утакмицу нисам гледао али ппродужеци и пенали.....

+1000

Thumb najf partii

Букснетина™

Јебем ти мртве Швабе. Дај Боже дизгубе титулу у сред Минхена.

Thumb mes3

Роки Билбао™

Ronaldo je od besa pokidao svoju Luj Viton torbicu.

Thumb three cols

Томислав Караџић

У финале су прошла оба моја фаворита...сад нек победи ко 'оће.

Thumb e0ujha9

selenijum

Млатони
Биће занимљиво финале, и Бајерн и Челси морају да играју без пола прве поставе.

Najvjerovatnije će Uefa poništiti kartone da bi svi mogli igrati.

Ronaldo je od besa pokidao svoju Luj Viton torbicu.

HAHAHAHAHHAAHHA... TO, TO!!!

Thumb 10277576 10203522446131203 8370342947435565507 n

Šalabajzer

Najvjerovatnije će Uefa poništiti kartone da bi svi mogli igrati.

Neće, ali razmatraju da se od iduće sezone brišu kartoni poslije četvrtfinala. Danas pročitah negdje...

Thumb 183690 10151017951119077 1206012440 n

Ritchie ♣ B

Ovako počinju epik tekme!

Thumb batman the killing joke 1600x1200

Blake Griffin

Ovako počinju epik tekme!

Da, ovakvim epik fejlovima. A koliko na kraju ispade epik tekma između Barse i Čelsija, svi smo videli. Tripuje se bre retard, neka ide i nek' nauči bar 2 imena nekih igrača, debil svitjirski šuntavi. ALI NASLOV U SPORTALU- MURINJO: BOLI... :D Majko sveta, koliko sam oplakao...

Thumb e0ujha9

selenijum

Neće, ali razmatraju da se od iduće sezone brišu kartoni poslije četvrtfinala. Danas pročitah negdje...

Sinoć rekoše na BHT-u (mada pitanje je koliko njima vjerovati) da će uefa MOŽDA razmotriti da se ponište ove godine.

A Murinjo, vođa pedera, je izjavio nešto tipa: "Kakvo je ovo takmičenje kad su u finalu tim koji je peti u premijer ligi i drugi u bundes ligi". Kreten.

Thumb 10277576 10203522446131203 8370342947435565507 n

Šalabajzer

Ma ne vjerujem, bilo bi to neozbiljno od UEFA - e...

Thumb laos

Peaks89

"Kakvo je ovo takmičenje kad su u finalu tim koji je peti u premijer ligi i drugi u bundes ligi".

taj drugi tim bundeslige mu je očitao opaku lekciju, džaba jede govna sad.

Thumb bs8xm qiuainbwx

sunshine

"Kakvo je ovo takmičenje kad su u finalu tim koji je peti u premijer ligi i drugi u bundes ligi".

Nisam ovo video, ali ako je to rekao izgubio je 10 bambija od mene..
Taj drugi tim bundes lige ih je opr'o u sred Madrida, i čista sreća ih je spasila da ne ispadnu pre penala..

Vreme je da Bajern uzme titulu, ovaj tim je to zaslužio.. Švajni kobjašnjavo terenom.

Thumb sdfsdfsd

Makaronac

Murinjo ima kompleks malih nogu.

Thumb zoric kofa vode

Glavni

Najjače mi je bilo kad se Murinjo posinanizovao u zadnjoj seriji penala.

Thumb medium l

Манијак

bilo je finale ili Barsa i Real - ili Čelzi i Bajern.
svako drugo bi bilo loše za gledanje.
ovako je baš do jajo, gledaće se muški fudbal,sa ful kontaktom,remplovanjem, ko kacam igro fudbal u žlj ligama lolo,to cenim.

Thumb ml1

Семи

bilo je finale ili Barsa i Real - ili Čelzi i Bajern.
svako drugo bi bilo loše za gledanje.
ovako je baš do jajo, gledaće se muški fudbal,sa ful kontaktom,remplovanjem, ko kacam igro fudbal u žlj ligama lolo,to cenim.

Potpuno se slažem. Neće biti baleta ili ko da pikaju Snežana i sedam patuljaka. Šteta samo što neće biti dosta prvotimaca zbog parnih žutih.

Thumb medium l

Манијак

da me pogrešno ne shvatiš, dobar fudbal bi bio i Real-Barsa, el klasiko nije za zajebanciju, ali drukši malo bi bio cenim.
svako ima svoj ukus,jbg,ja više volim sirovu igru ipak:)

Thumb bayer heroin bottle

MrHajnrih

Хахаха, јебени краљ!

Thumb ml1

Семи

da me pogrešno ne shvatiš, dobar fudbal bi bio i Real-Barsa. ali drukši malo.
svako ima svoj ukus,jbg,ja više volim sirovu igru ipak:)

Za mene je španski fudbal kao kuglanje sa staklenim keglama. Samo očekujem kad će nekom otpasti noga ili glava kad ga malo jače ćušnu. Čekam kad će početi svirati indirekt za jaka napucavanja loptom. Sad se bojim da u finalu ne bude neki sudija Španac pa usere igru.
I da, napred Čelzi!