Prijava

Denisx
I opet se nadje neki metuzalem koji kaze da je Barselona najbolji tim svih vremena.

То ми никад није било јасно јер Инијеста, Ћави и Меси не чине цео тим....
Барселона са Валдезом, Пикеом, Албом, Бускетсом и Педром у првој постави не може да буде сматран за најбољи тим икада па да га јебеш.... Неколико тимова у задњих 15 година је бољи од тог....

А волео бих финале Челси-Реал....

To "svih vremena" je uvek diskutabilno. Sve ima svoje vreme. Barsina ekipa od pre par godina, ma koliko me nervirala, upada u neku skupinu "legendarnih" timova. To mu dođe to.

od 2009-2011 ono je koliko god ih mrzeo najbolji fudbal,sa svakim su se sprdali pa junajted ispusio u 2 finala zbog takvog tima ko zna sta bi bilo da se nije zadesilo to :(

a sta su radili ronaldinjo mesi etoo,to je bio fudbal ,tad su najmanje cigani bili

Хидинк их је затворио и издували би 2009. да је Овребо судио полуфинале како је требао да суди.... Исто тако им је и Мурињо очитао лекцију 2010.... Али јашта, тај тим јесте до јаја јербо су на ове већ поменуте имали још и Анрија и Ето'оа/Ибрахимовића....

Najbolji tim ikada?

1.Stojanović 2.Radinović 3.Marović 4.Najdoski 5.Belodedić 6.Jugović 7.Prosinečki 8.Mihajlović 9.Pančev 10.Savićević 11.Binić

Msm, MOŽDA ovi nisu najbolji, ali bi tu Barsu nakantali...

Nema najboljeg tima svih vremena. Najmoćniji tim koji sam gledao je Murinjov Inter niz 2010-e. Takav dojam su ostavljali da se činilo da ih niko nikad ne bi mogao dobiti.

Ima nekoliko najboljih timova svih vremena...
Mnačester devedesdevete recimo baš je tim bez izraženih zvezda. svi su bili zvezde, odnosno čitav tim je jedan velika zvezda, ovo što Šalab kae Murinjov inter, onda del boskeov real, lipijev juventus, kapelov milan,

Mladi ste, pa ne pamtite KEŠ 90/91 ...

Big Diper nas je lepo podsetio na Ovreboa kako se to lako zaboravlja.

Rajkardova Barselona sa Ronaldinjom je bila x puta bolje od Gvardioline i Mesijeve.

Elem, Arsenal sa Anrijem, Vijerom, Piresom, Bergkampom, Ljumbergom i Viltorom (kad su uzeli Premijer ligu bez poraza) je pojam lepog fudbala, gde ni u jednom momentu nisi mogao zaspati gledajući kako neki midžeti dave loptu.

Bila je kul i Mesi Barsa na početku. Deluje mi da su se posle previše uživeli u taj fazon, i da i sada tvrdoglavo, onako dinarski seljački, odbijaju da modifikuju stil igre. Sad već stvarno, bukvalno ne mogu da se gledaju. :)

dobro bre dože ,ko da si jedini gledao zvezdu tada lololo. One utakmice sa Bajernom vrede ko čitava liga šampiona danas.

Glavni, ja se to malo sprdam zbog Zvezde...Jasno ti je koliko je to besmislena tema - najbolji tim ikada.
Prvo, koliko je od nas gledalo na primer tim Reala sa Puškašem i Di Stefanom? I da jesmo, kako bismo uporedili taj tim recimo sa timom današnjeg Bajerna? Možda bi taj i takav, moćni Real, izgubio od današnjeg Herenvena.
Budalaštine. Kao što je za mog pokojnog oca najbolji fudbaler svih vremena Pele, za mene Maradona, a za mog bratanca Mesi...i svi smo u pravu, a s druge strane niko nije u pravu. Čak ni budući osvajač ovogodišnje LŠ verovatno nije najbolji tim ove godine, ali eto osvojiće LŠ.
Toliko o tome. Držim palčeve Atletiku.

Ma jasno ko dan. Držim palčeve Banetu i Matiću.

Matić je igrao za Benfiku, tako da koliko znam nema pravo nastupa za Čelzi.
Zbog Baneta i njega, Čelzi mi je "drugi pik". Ipak je Atletiko toliki autsajder, da ima moje najveće simpatije, a i Torente navija za Atletiko...

Niko ni jedan post da napise lolo? Je l' realno? Polufinale LS aman...nego je l' gleda ko tekmu...vidim na rez.com pise ovo

Svjedočili smo jednoj prosječnoj predstavi bez velikih prilika, ali se nadamo da će drugo poluvrijeme biti bolje. Domaći su bili nadmoćni tijekom prvog poluvremena. Bili su aktivniji i precizniji u predaji lopte. Domaći pokušavaju zadržati loptu što je više moguće. Gosti su im prepustili loptu i orijentirali se isključivo na obranu.

Je l' tacno ovo...ako uzmemo u obzir smrdljivka portugalskog verovatno je tacno

Smor tekma. Murinjo više voli da rezultat bude 0:0 nego da pobedi sa 4:3

Mrtav fudbal, baš očekivano, murinjo će da brani rezultat i ako bude gubio s 1:0.

Ima li neko da ne igra osim Azara?