Prijava

RASNI PREKRALJ NE REAGUJE NA PROZIVKE JER KAPIRA DA JE ISTINA SWE TO SHTO ZA NJEGA KAZHEMO I NIJE MU HA HA VETJ RAZUME KO RAZUME SHVATITJE

RASNI ĆE JEBATI REALOA I BAJERNOA U FINALU
BARSELONOA IZBACUJE U GRUPI!!!!

STVARNO JE TOLIKO TZAR SJEBAOJE JE BACHA A JA MISLIOLA DA JE DUPLI

ČUJ DUPLI RASNI JE AUTENTIČNI I JEDINSTVENI TZAR LOLOLO

NEVIDJENO IKADA NA SAJTU TOLIKO PREKOOL LOODILO DZANKEE HAKSERITZA

https://www.youtube.com/watch?v=VpBDnMKv1C8
СИНОЋ У МАДРИДУ, ДОГОДИНЕ У БЕОГРАДУ! ОТИМАЈ РЕАЛУ ТИТУЛУ!

Marselo je okrenuo tekmu....i isko je uneo promenu, al marselo je decko bas prevagnuo....svaka mu cast

da, bas cu da se lozim na biciklicu ronalda koji izgleda kao da ce da dobije epi napad kad krene da radi bajs, sav se stegne, izgrbi...jebem li mu mamu u picku ja.

Nek ode na par casova tehnike kod Anrija.

Чуо сам ту причу раније и претпоставио сам да је то тај лик што га је Роналдо загрлио.

Ma ja, rekli prvo brat, i ja sam znao, bila slika ranije od ovog lika kad su mu slikali vilu de živi

Легија избачена из квалификација иако су накантали Селтик са 6:1, јер је у реваншу четири минута пре краја ушао Березутски, који није смео да игра јер је суспендован. Лолчина.

I to prošli zbog gola u gostima kad su im već dali službeni rezultat.

2010. se desila ista situacija, Litex - Debrecen, 2. tekma, Debrecen ubacijo igraca koji nije smeo da igra fazon 5 minuta zadnjih, i UEFA ih kaznila novcano. Tako da...ovo je smesno...mislim, Legija ih je usrala.

Zato će sad Maribor da ih usere i ide u LŠ, a pored njih tipujem i na Salcburg, Apoel, Steauu, Slovan (Bate je postao nekako jadan opet), Arsenal, Standard, Leverkuzen, Porto i Napoli.

Pa dobro, Seltik je seljacka ekipa usrace ih ko god da im se padne...

Kad je neko TOLIKO glup i debilan, zasluzuje da pati jos vise, treba na 5 godina da ih izbace iz takmicenja. Od svih igraca, oni na 6-1 ukupno nasli njega da ubace. I to beka, pa mater vam jebem raspalu PLACITE KURVE POLJSKE RETARDIRANE

Kako se smorim kad gledam neki meč koji ispršti u prvom poluvremenu, a onda drugo kao da nisu ni igrali. Tako Čelsi sinoć, večeras Kopenhagen - Leverkuzen.

Onaj usrani Malme će nekako uspeti da se ugura u LŠ a igraju tipa Jagodina fudbal sa 10% boljim napadačem.

Sve tekme mrtve do zla boga, ja gledao svaku po malo, sem salcburga, tu pogledao ukupno 5 minuta. Kopenhagen - leverkuzen, pet golova ukupno, i ništa sem toga, apsolutno, da nije bilo golova - najmrtvija moguća utakmica što se igre tiče. Bešiktaš bolji večeras, al' cela utakmica 4 lepe prilike, jbg.
Uglavnom, i sutra će verovatno biti mrtvo, preveliki ulog, al' sutra ima zanimljivih parova, neizvesnije utakmice.
Na osnovu ovoga večeras što se moglo videti, dalje će arsenal, steaua, bajer bez problema, salcburg i voleo bih bilbao, imaju rezultat.

Slažem se u potpunosti.

Najjači je Demba Ba koji je pogodio prečku odma posle početnog udarca sa centra.

Sutra će Maribor da nabije Seltika.

Koja si ti glava Lari. Znaš sve jebene podatke.