Prijava

To sa pokušajem crnje u prvom minutu je jedina svetla tačka na utakmici, uz dve propuštene šanse turaka i jedne engleza. Tu sam tekmu najviše i gledao, očekivao sam dobar fudbal - pojeo govna, a i zbog mažića.
A sutra gledam samo maribor - seltik, eventualno i standard - zenit. Mada bi i lil - porto mogla biti dobra utakmica, trebalo bi da bude najkvalitetnija.

Mislim da će Standard - Zenit biti baš smorčina od meča. Izbaciće ih Zenit, al' su kilavi i jedni i drugi.

Od večerašnjih utakmica, na osnovu prvih 20 minuta, najinteresantnija utakmica je standard - zenit, ako se još neko dvoumi šta da gleda, biće dobra utakmica do kraja, a baš nisam očekivao.
A staro pravilo nastavlja da važi, šta rts uzme da prenosi - to bude teška govnurda od meča.
I maribor će da jebe seltik!

Da, RTS uvek uzme najgori jebeni meč.
Ja gledam najviše Maribor, nije loš meč.

Porto - Lil je stvarno smor.

STVORITE ŠANSU
JEBOTE STVORITE ŠANSU
STVORITE ŠANSUUUU
JEBOTE STVORITE ŠANSUUUU

ŠTA JE ODBRANIO MARIBOROV GOLMAN U 92. MINUTU JEBENO

Kako mi je drago što su izbacili Seltik, nekad su mi bili simpatični, ali kako ih je Legija usrala ovo je pravda.

Porto i Zenit rutinski, BATE neočekivano lako a APOEL je fina ekipica, biće tu neki bod u grupi.

I kilavi Slovenci nas presli odavno. Drago mi zbog njih.

Jbt, naši kad dovedu brazilca, on je promašaj obavezno. A gle slovenci, sad mogu za dobre pare da prodaju Tavaresa, a još ih je ''nosio'' do jako dobrih rezultata predhodnih godina.

Meni je BATE sjajan primer kako se pravi tim, jebote, njima je jedan od najskupljih igrača M L A D E N O V I Ć

Ali oni ladno tuku Bajern koji kasnije te sezone samelje sve redom i bude prvak Evrope.

BATE is an acronym of Borisov Works of Automobile and Tractor Electric Equipment.

IMR Rakovica beloruska verzija lololo

Ludogorec objasnio juče neke stvari Steaui.

Управо почиње жреб, пренос на Арени 1, ово су шешири:

Šešir 1: Real Madrid, Barselona, Bajern Minhen, Čelsi, Benfika, Atletiko Madrid, Arsenal, Porto
Šešir 2: Šalke, Borusija Dortmund, Juventus, Pari Sen Žermen, Šahtjor Donjeck, Bazel, Zenit, Mančester Siti
Šešir 3: Bajer Leverkuzen, Olimpijakos, CSKA Moskva, Ajaks, Liverpul, Sporting Lisabon, Galatasaraj, Atletik Bilbao
Šešir 4: Anderleht, Roma, APOEL, BATE Borisov, Ludogorec, Maribor, Monako, Malme.

жреб се прати на еуроспорту само, какве курчеве арене, то је златно правило праћења жребова.

Maribor će u grupu sa bilbaom, da bude najujednačenija, i slovenci idu dalje kao prvi u grupi.

C najneizvesnija ubedljivo, sa monakom, zenitom, benfikom i leverkuzenom.
Apoel najebao, hahah, barsa psž i ajaks, ludogorec čeka real, liverpul, i bazel, da (IDEMO U BUGARSKU), grupa A je onako, pffff, juve i atletiko jedino što je neizvesno, mada može da ih izjebe i olimpijakos, mitrović se dokazuje pred vengerom i klopom, a maribor će da jebe i bajern i siti, popišaće ih.
Edit: sjeb'o me komentator na eurosportu, roma ide na siti i bajern, a maribor ipak jebe murinja.
A poslednja grupa sa šahtjorom, bateom, bilbaom najgrđa, jebaće tu bilbao.

Grupa A: Atletiko Madrid, Juventus, Olimpijakos, Malme
Grupa B: Real Madrid, Bazel, Liverpul, Ludogorec
Grupa C: Benfika, Zenit, Bajer Leverkuzen, Monako
Grupa D: Arsenal, Borusija, Galatasaraj, Anderleht
Grupa E: Bajern, Mančester Siti, CSKA, Roma
Grupa F: Barselona, Pari Sen Žermen, Ajaks, APOEL
Grupa G: Čelsi, Šalke 04, Sporting, Maribor
Grupa H: Porto, Šahtjor, Atletik Bilbao, BATE Borisov

Ливерпул добио баш фину групу за повратак у ЛШ, бугарске нообаре, нимално наивни Базел и Реал. Једва чекам. Група Е најјача.

Nevera kakva je zadnja grupa