Prijava

Portugalski cigan nece da napadne sa igracem vise. Mozda se nadao nekakvim kontrama ko da je Blan vesla posao 50 godina. Uglavnom drago mi je sto je Psg prosao, cini stvari zanimljivijim.

Две говњиве екипе на терену и још говњивији судија, да бог сачува, али опет занимљива текма прилично.

Žao mi Štefa Kislinga, retko gotivna njemačka njuška. Oblak šmekerski pročitao prvi penal. Bilo bi verovatno zanimljivije da je Arsenal prošao dalje ali mi je drago zbog brata Berbatova i zbog Đovaka. Mislim da će Atletiko i Monako biti jebani u sledećem kolu.

Englezi su ga dakle i zvanično ispušili.

Barsu ne mogu da smislim ali je nerealno uopšte razmišljati o tome da Siti može da ih dobije i da prođe dalje.

Sutra se uzdam u Borusiju (praštajte Italijani) jer mi se inače kenja od Bajerna pa da ne bude jedini Nemački tim.

PSŽ - Barselona
Atletiko - Real
Porto - Bajern
Juventus - Monako

Juve bi mogao mozda i do finala

Juve do kraja, al u kurcu

Prosralo ih sad nebeski, nema trika da Porto metne 2 :(

Kakva poklon kvota za prolaz bajerna 2.0

Sutra na obe tekme kuću od 0 do 2

Odem u WC propustim dva gola. Ovim nesrećnim ciganim se zaledi govno kada kod Bajern priđe njihom šesnaestercu. Daće im još ovoliko ako budu hteli.

Није морао да даје други жути за оно.

Није, ал' био би усран Атлетико свакако.

ош правити собу да опикамо мало?

http://s21.postimg.org/m7h7wpfs7/asffa.png
Toliko o Atletiku ;-)
Sad opet nije morao žuti, nije Real zaslužio da prođe i slično. :-)

па за други жути свакако није, да је први жути - у реду, опасна игра, све и да га није дотакао.

смрдљивци се опет провукли, дочекаће их јувентус у полуфиналу па ће да осете катанаћо, 1:0 укупно и ћаопоз.

Pa kad navijaš na tim kojem se daje taj drugi žuti nije. :-)
Hoće, hoće...

Prvi put da nemam za koga da navijam u završnici LŠ. Sva četiri tima su mi preogavna. Barsa ili Bajern osvajaju, jbg.