Prijava

Clannad

A kako se to brane penali? Uz stativu ka da korner šutiraju?

reko jupiterac.
zajebu se ljudi u penalima u pesu,pa zavrsi lopta cesto po sred gola.
oblak ispostovo pravilo i osto ko u pesu.zakopan.
ne,ne brane se uz stativu.

Grupa A: Pari Sen Žermen, Arsenal, Bazel, Ludogorec
Grupa B: Benfika, Napoli, Dinamo Kijev, Bešiktaš
Grupa C: Barselona, Mančester Siti, Borusija Mehengladbah, Seltik
Grupa D: Bajern Minhen, Atletiko Madrid, PSV Ajndhoven, Rostov
Grupa E: CSKA Moskva, Bajer Leverkuzen, Totenhem Hotspur, Monako
Grupa F: Real Madrd, Borusija Dortmund, Sporting Lisabon, Legia
Grupa G: Lester Siti, Porto, Klub Briž, Kopenhagen
Grupa H: Juventus, Sevilja, Olimpik Lion, Dinamo Zagreb

Novo kolo nova sreća, već se radujem duelu Juve Zagreb, kakvih će tu preletanja s rezultatima biti, zlooo!

A:
1: PSŽ
2: ARS
3: LUD
4: BAZ

B:
1:BEN
2:NAP
3:BEŠ
4:DIN KIV

C:
1:BARS
2:MAN SIT
3:BOR MEN
4:SEL

D:
1:BAJ
2:ATL MAD
3:PSV
4:ROSTOV

E:
1:TOT
2:BAJER
3:CSKA
4:MON

F:
1:RM
2:BOR DORT
3:SPO
4:LEG

G:
1:POR
2:LES
3:BRIŽ
4:KOPH

H:
1:SEV
2:JUVE
3:OL
4:DZ

neka moja prognoza za grupe

Гвардиола на Барсу одмах, то ће бити занимљиво. Лестер и Тотенхем добили сасвим коректне групе, ваљда неће фејловати.

Hrabro je reći da englezi neće fejlovati u LŠ. Zadnjih X godina...hrabro.

Па за та два клуба ми је довољно да прођу групе, испадање у осмини никог не би зачудило. Мада је Тотенхем ономад са Бејлом имао добар наступ у ЛШ, стигли до четвртфинала, чини ми се.

Lester preukenjalo mala govna ladno stizu do cetvrtfinala c grupa smrti bice golova sevilja mrtva valjda moze preko liona u 16. Bilans sevilje u evrotakmicenjima zadnjih 5 godina: pet ispadanja iz grupe ls 3 trofeja le
Majstori

Stevan jel to kad su dobili 3:1 lion u osmini ili tako nesto ja.pogodio rez

И ТРИ ИГРАЊА РУКОМ У ШЕСНАЕСТЕРЦУ ПРОТИВ ЛИВЕРПУЛА У ОВОГОДИШЊЕМ ФИНАЛУ, ДА НЕ ЗАБОРАВИМО ТО.

I TRI PENALA LIVERPULU PROTIV MANČE I CRVENI VIDIĆU I JEDVA POBEDA CRVENIH AKO SMEM DA PODSETIM.

Не знам за Лион, сећам се да су Интер растурили, Бејл надиграо мени драгог Занетија, који иначе има надимак Трактор.

ОД ТА ТРИ ПЕНАЛА, ДВА СУ БИЛА ЧИСТА, ВАЉДА. КАО И ВИДИЋЕВ ЦРВЕНИ.

Liga Šampiona je takmičenje u kojem polufinale igraju Real, Barsa i Bajern + jedan tim po nekom slučajnom žrebu ;)

Ja tek sad shvatam koliko jadno izgleda žrijeb kad imaš samo 2 italijanska kluba.

Inače živ sam

Lester preukenjalo mala govna ladno stizu do cetvrtfinala c grupa smrti bice golova sevilja mrtva valjda moze preko liona u 16. Bilans sevilje u evrotakmicenjima zadnjih 5 godina: pet ispadanja iz grupe ls 3 trofeja le

E grupa je grupa smrti brate. Bukvalno svako svakoga može da dobije tu. Monako je mnogo opasna ekipa da se razumijemo iako su u četvrtom šeširu bili.

Inače, žao mi malo Rostova što su upali u zajebanu grupu ali mogu izgurati treće mjesto ja mislim jer igraju uvijek defanzivno i onda neće morati da skroz mijenjaju pristup igri jer su upali u LŠ. Kapiram da mogu do remija protiv atletika opušteno ako ne i da im uvale neki gol na kontru ko zna.

Inače što se Lestera tiče, teško za prognozirati mnogo. Jebi ga, ove godine igraju i LŠ i EPL i kup... ne znam kako će se snaći.

Inače, žao mi malo Rostova što su upali u zajebanu grupu.

Novo kolo nova sreća, već se radujem duelu Juve Zagreb, kakvih će tu preletanja s rezultatima biti, zlooo!

Dinamo osta bez Eduarda ali mislim da će i uprkos toga iznenaditi nekoga u ovoj grupi na domaćem terenu, samo da ne zaseru nešto im navijači poslije toga, mada nijesu BBB dileje kao Torcida.

Mislim da mogu da iznenade Sevilju ili Lion. Juve baš teško ali ovo dvoje mogu iznenaditi mada i dalje mislim da otpadaju kao četvrti u grupi

EDIT: Inače da se razumijemo mislim na golmana im Eduarda, ne na Eduarda što im je igra u reprezentaciji

Uu i da grupa B će biti zajebana. Bešiktaš će biti baš nezgodna ekipa ove godine plus je to uvijek zajebano gostovanje. I u toj grupi može bilo ko proći dalje isto, kapiram da će se uz grupu E ođe najviše klati oko 2. i 3. mjesta