Prijava

inace nedavno je tajson trazio da se bije sa gorilom u zoloskom vrtu al mu nisu dali

zhajk bosker hahahahahahaha

inace nedavno je tajson trazio da se bije sa gorilom u zoloskom vrtu al mu nisu dali

I nek mu nisu dali, što je ta životinjska jedinka niske inteligencije zaslužila da se neko fizički iživljava nad njom, malo li su joj muke što mora da nosi tribale na faci dok je živa

kapiram, tajson je ta zivotinja
lepo receno

ja mislim da bi ga ubila gorila jbg,ovo je bila neka sto je maltretirala ostale gorile pa zato mislio da kao ko je jebe i to

jebena je gorila i kad neće da se krvi

gle kolko je brza sunce ti jebem

Tajson sa 18god poceo profi da se bije, prvih 25 borbi, sa svojih 180cm i 90 i nekom kilom je onesvescivao i ponizavao tadasnje prvake koji su vecina bili veci za glavu...a on bio jos dete bukvalno...u zenitu snage bio je najjaci covek koji je ikad hodao planetom.
Prekinite da smarate sa Alijem jer je on najbolji svih vremena isto ko i Pele u fudbalu.

Mma je za klince i uglavnom je dosta dosadno, k1 je najbolje sto postoji u borilackom sportu.
Semi silt je smarac jer je ogroman, najveci respekt za gokana sakija jer covek je patuljak medju njima sa 180cm i telo mu ima oblik kobasicei nema nijednog misica al ulazi u ring i protiv Himena i Dziajdzojca ako treba bez imalo straha.
Najveci respekt od mene i moje porodicejedobio kad se tukao sa overemom sa polomljenom desnom rukom,covek seprotivonezveri tukao samo jednom i to slabijom rukom i mogu reci da je poceo da ga dobija, a ova picka kad je video dadobija batine poceo da ga sutira po polomljenoj ruci.

hashpeg jeste on je al ako jes ks on nije uopshtel kao da nebi ja reka ioako ne

Tibor Váci

hashpeg jeste on je al ako jes ks on nije uopshtel kao da nebi ja reka ioako ne

јеба себе

Najbolji boks mec je bio radasin vs djole u velikom bratu pre nekoliko sezona

Najbolji boks mec je bio radasin vs djole u velikom bratu pre nekoliko sezona

Не лупај.
Ово је јаче.
https://www.youtube.com/watch?v=jQRmkt5lbvY

Ovo nije zvanicni mec za titulu, ovo je ulicna tuca