Prijava

Ma i mene bre zabole za derbi, ne kažem ovo samo zato jer smo izgubili.

Čestitam na pobedi cigani. Taman ste bili borbeniji za taj jedan gol.
Utakmica je bila dobra. Pored 5 golova bilo je i šansi, na tribinama ludnica i nemam pojma šta treba da urade da bi se reklo da je dobar Derbi? Da daju 10 golova.
Sve u svemu OK, ni sudija nije kenjao i pravio sranja mnogo.
Realno Zvezda je odgovorna i za najlepši i za najsmešniji trenutak meča.
Drugi gol, stvarno prelep.
Pomoć lekara Kasalici posle gurkanja Markovića, komedija večeri.
U svakom slučaju čestitam na zasluženoj pobedi.

Hvala Džoni...bili ste protivnik po meri

Jes bio dobar derbi. Malo smo se valjali na kraju, al šta ćeš. Normalna stvar. Ne pamtim ovakvo navijanje. Baš je sve bilo za derbi kako treba. Možda je sudac malo više seckao igru, al ko ga jebe. Markec izrasta u velikog igrača, i biće gadan. Samo taj finišing da popravi. Sreća naša, pa je promašio par puta.

I da, treneri su nam budi bog s nama...

Pomoć lekara Kasalici posle gurkanja Markovića, komedija večeri.

Вешовићу помоћ, зачудо, Касалица није правио много срања данас.

Вешовићу помоћ, зачудо, Касалица није правио много срања данас.

Da, da. Vešović. Koji šou lik. Dobro Kasalica je posle svakog faula koji napravi kenjkao dok mu sudija nije prišao i nešto rekao. Mislim da znam i šta mu je rekao:
"Još jednom i žuti. "

Па кад кажем да "Касалица није правио много срања данас", мислим да није правио много у односу на иначе. Иначе се попне на курац и судији и навијачима и свима живима, данас је био подношљив, чак се и поздравио са судијом кад му овај шукнуо жути.

Елем, и даље тврдим да је Мићко најпозитивнији и најнормалнији лик на терену, тотални фер плеј играч.

Da seljacizam može da se meri, Lola bi obrnuo krug, prate ga Mitrović i Ninković sa tarzankama, a Zvezda nema čime da im parira - Koroman nije tu.

Па то јесте, Лола је толики сељак да је постао фер плеј играч. Лоло

Касалица је Короман у најбопљим данима што се сељацизма тиче. Додуше, данас је вероватно био болестан или слично.

Nije dao sve od sebe....Inače, po mom ukusu je bio i Slavoljub Đorđević i još onomad Stevo Glogovac

zanimljivo je da nije bilo crnaca na terenu. mitrović mi baš ide na k, i čini mi se da nije neki talenat. možda grešim. markec i ninković tu prednjače. dosta. a lola je jedna ogavština. nigde nije mogao da igra pa se vrnuo ovamo. ali što ima vrhunskih igrača poput čave i sličnih... pa u stojniku ne bi igrali

Šta zajedničko imaju Crvena zvezda i Partizan?

To da ih oboje nabijem na kurac.