Prijava

znam lika koji se ne odvaja od svoje sestre da je ne bi startovali likovi, stalno izlaze zajedno.ona nikad nije imala decka zbog njega.ja znam za taj slucaj i jednom mi se ukazala prilika da je startujem kad je krenula u wc.usao sam u zenski wc za njom i odma je pitao da mi da br.ona mi je dala i rekla da sam bas snalazljiv.razmenili smo 2-3 poruke i onda mi je stigla poruka sa njenog broja od njenog brata, da je ostavim na miru.a znam i lika koji nikad nije imao ribu pa kad izadje sa sestrom u grad drzi je za ruku kao da mu je devojka, da bi ljudi pomislili da on ima ribu

a znam i lika koji nikad nije imao ribu pa kad izadje sa sestrom u grad drzi je za ruku kao da mu je devojka, da bi ljudi pomislili da on ima ribu

Ovo sam pokusao par puta. Drzimo se za ruke, platim pice... Al picke nece da da.

meni daje i bez pića opaaaaa

tvoja sestra, da ne bude zabune

jesmo li braća sad?

Mora se i vi pojebete

cija sestra sa foruma najbolje izgleda

kuzmanove. imam dokaz

Leprijeva i Vokasijeva sestra Midori.

Istripovo sam Vihor umesto Bohor.

Kako misliš kako misliš Midori Vokasijeva sestra?

znam lika, tacnije moj stric se u mladosti druzio sa likom koji je u spotu od Cher u pesmi If I could turn back time dodirnuo Cher, tj on je onaj lik koga ona pozove iz one mase mornara pa se on spusti na onu rampu i dodirne je i onda onako ushiceno se vrati u masu i raduje se kao kad fudbaler da gol. Kaze stric da je posle toga jedno vreme bio mega popularan, inace je iz Ivanjice, al da je bio utripovo da je snazan smeker i stalno je pricao kao Cher je licno bas njega odabrala za to itd

Znam klince koji su jebali ćurku.

nisu oni bolesnici čoveče. svako svoju.