Prijava

знам лика коме је видра рекла - да, кад је питао да се уда за њега

знам лика који је узео аутограм од муте николића хахахахахах

https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/t1.0-9/10177504_690625084333663_4446161340529483523_n.png

СТРАЈА ДОМИНИРА И НА ТВИТЕРУ, КАПИРАМ ДА ЈЕ ВЕЋ СТИГО ДО ПРВОГ МЕСТА

Znam lika koji sam se 2. marta prošle godine posle koncerta Halida Bešlića u Areni vratio peške do Pančeva posle 5 sati hoda. Aha šah mat

Знам лика који је ишао пешке од Ужица до Лучана због Слободине утакмице. Знам лика који је наводно ишао пешке од Ужица до Лондона да би носио џакове у Лондону и ушао у Гинисову књигу.

...koji je rekao da mu crkne deda da može da mu se popiša na grob, nakon nedelj dana umro deda... naravno nije se popišo

Знам лика који је кад му је умро деда рекао "што би ја ишо њему на сарану неће ни он доћи на моју".

@fađo

taj lik je sušta inteligencija života.

----lika koje je rekao da mu je keva umrla na poluvremenu holanđana.

Знам лика који је наводно ишао пешке од Ужица до Лондона да би носио џакове у Лондону и ушао у Гинисову књигу.

Шоља?

Елем, знам лика коме је рођак онај што пева СВЕ САМ БИТКЕ ИЗДРЖАО ЈОШ УВЕК СЕ НЕ ДАМ ИМАМ СНАГЕ БОРИЋУ СЕ СВЕ ДОК МОГУ ОЧИМА ДА ГЛЕДАМ.

znam lika koji je hteo da sam sebi puši kurac, kako bi bio samostalan i da mu ne treba riba.

baj d vej znam i lika koji je drkao na svoju kevu lolololo

Znam lika koji se poizdodirivo s mačkom.

Шоља?

Ko bi drugi bio
Znam lika koji tvrdi da mu je Mašinka Lukić tetka.

Знам лика који зна лика који није знао да се струја плаћа док се није оженио

Знам лика који зна лика који је био први комшија Душана Басте и отуда знам да је Баста живео у Борчама и да има сестру црне косе која је добра риба.

Знам лика чија је сестра била са Бастиним буразером у средњој, па ми завршила Бастин дрес за осамнести.

Знам ликушу која зна лика кога су већ три пута избацили из Петнице, и он је одустао од пријављивања, али већ пар семинара кампује у шуми поред Петнице, долази тамо да једе и да слуша сва могућа предавања и тако док га не провале. Онда иде кући док га мало не забораве професори па се врати у шуму пред следећи семинар.

Znam lika koji zna lika iz Meljaka (Ibarska magistrala) čija životna priča veli vako:

Posle očeve smrti prodo svu zemlju i ostavio samo rodnu kuću i malu okućnicu da ima stara mater gde da živi a on uzo pare i uselio se u Erin motel. Osto 2,5 meseca, pio, jeo, plaćo muziku i vuko čopor kurvi sa sobom, spavaća mu soba bila iznad motelskog restorana. Mater mu dolazila da plače pred motel, kumili ga prijatelji i komšije, kleli Eru da ga iseli, ma jok. Ni da čuje. Danas preko dana radi kao šegrt ovima što kopaju bunare po selu a od podne pije iza seoskog dragstora. Iako mu je nadomak kuće, više nikad nije kročio nogom u deda (s)Erin motel.

Знам лика који се синоћ потукао са контејнером и изгубио.