Prijava

Dovla Vicoman - tebra veruj mi, tom liku je bilo lepse nego trandzi lolo

Znam lika koji je u znak protesta protiv bombardovanja srbije hteo da se udavi ispred američke ambasade. Poneo kofu vode i gurnuo glavu. Lik je inače prvak juge u ronjenju dah, obezbedjenje pozvalo muriju, ovi došli i prvo ga pitali 'što je topla voda u kofi?' A lik kaže

brate, ja sam došo da se udavim a ne da umrem od zapaljenja mozga.

Nemoguće je da se čovjek sam udavi bez omče oko vrata. Tako ta potapanja, glava u kadu, i to slično, to je krajnji primjer maloumnika. Organizam ima svoj sistem koji ti ne da da se ubiješ bez "pomoćnih" sredstava.

Tako je, Makaronac.

Ipak u Martinu Idnu ovaj Martin našo foru...zaronio do dna okeana...i posle nije mogao da se vrati...a sve zbog kurve koja ga nije volela stvarno...i dzaba mu što je postao poznat pisac i imo para i poštovanje i sve...kurva...

будале

то је један од најболнијих начина за умирање, због пуцања плућа

најаче гурнути чарапу у ауспух и сести у кола, само заспиш

Znam lika što nema kola.

Kurac slepac, ne izbija iz taksija.

Znam lika koji se usr'o u autobusu (ja)

hahahhahahah
ispricaj svaki detalj toga,matori hahahahahah

Ma ništa imao tešku bolest sa sinusima i iz nekog razloga sam se zaputio ka gradu, u međuvremenu se onesvestim u autobusu i userem u isto vreme.

какве везе имају синуси са говнетом

Upala sinusa je vrlo zajebana stvar, ne d'o bog nikome, glava mi bila naduvena a proliv ne znam iz kog razloga imao sam, ali ne bih lagao tako nešto.

ahhahahahahahahahahahahah

Ma ništa imao tešku bolest sa sinusima i iz nekog razloga sam se zaputio ka gradu

МЕНИ ОВА РЕЧЕНИЦА ФАСЦИНАНТНА. НЕКАКО СОЛУНСКА. ИМАО ЈА ТРБУШНИ ТИФУС И БЕЛЕ ВАШИ АЛИ ИЗ НЕКОГ РАЗЛОГА САМ СЕ ЗАПУТИО ПРЕКО АЛБАНИЈЕ ХАХАХАХАХАХАХАХ

ДРУГИМ РЕЧИМА КОЈИ ЋЕШ БРЕ ТИ КУРАЦ ВАН КУЋЕ АКО ИМАШ ТЕШКУ БОЛЕС? СЕМ АКО НИСИ У 1. СВЕЦКОМ РАТУ КРВ ТИ ЈЕБЕМ ГЛУПУ? ЈА?

Pa brt mislio sam da sam ozdravio, tešku bolest sam imao pa je izgledalo da sam preležao, i kad uđoh u prepun autobus još nije ni harmonikaš ono počelo da me guši, a to mi se nikad ne dešava...