Prijava

САМО ЗА ТЕБЕ ЉЕТЊИ ХИТ МАНЕЛЕ

https://www.youtube.com/watch?v=EfCr2Vy65Qs

Znam lika kome žena čekala blizance...pričao sam o tome jel da?

pitamo ga mi 'šta čeka?'

nemam pojma, kaže, doktor mi samo reko da su različitog pola.

zvali smo ga čuča, bio glup ko čučavac, uspeo je na olimpu, bazenu, da soči sa tribina u bazen i pritom na ivicu bazena odere celu levu stranu, od sise do kuka...skidali mu kožu sa dupeta da ga zakrpe..

Знам лика који се скуцо у она стаклена врата. Хтео да прође глат кроз њих ко да их нема, а само се чуо онај туп звук удара о стакло...ццц.

To se svima može desiti....

Па да свима....који су ретардирани да не виде јебена врата.

јевђа јел знаш и оног лика што је избацио задњу клупу кроз прозор кад је наставник реко задња клупа напоље

Mala Vidra
To se svima može desiti....

у преводу: то се и мени десило једном а неколико пута замало

MOŽDA SU PREVIŠE ČISTA STAKLA

Kad Maaarkoooo spomenu zadnja klupa napolje...znam lika koji je novčićem spičio profesora geografije uglavu. Ovaj skočio da mu jebe sve po spisku...
Prof: Pa jebo te otac ludi što me pogodi?
V. : Paaa slučaaaajnooo...
Prof: Slučajno jel? Aj baci opet da vidim hoćeš opet da me pogodiš?!
V. :baca novčić i opet ga zviznu u glavu:

иначе знам будале које су стварно избациле ту клупу напоље, и један од њих је јабуком гађао професора у главу и замало да га погоди, наравно није одговарао јер таква је школа да можеш да радиш шта хоћеш

један је покушао да силује професорку у вц-у и имао зилион неоправданих али му је опроштено јер је играо за први тим кк црнокосе и није избачен

буквално нико никад није избачен

Znam lika koji je jebo čoeku sestru dok su svi troje bili u krevetu. Ustvari bio još jedan momak.

znam lika za kojeg je neki dan u zbornici jedna profesorka rekla da je on jedini učenik kojeg je ona za 35 godina staža isterala sa časa

Znam i ja za klupu, braća neka nebitno. Al to je opšte poznato, ali postade da je svako drugi bacao klupu napolje, čudo drvna industrija stagnira majku mu.

Znam lika koji je na letovanje (prof. neki vodio), poneo 400-500e, pre polaska svrati na rulet, potroši 200e, kako je stigao u Grčku nađe neku kajlu 2kg belo zlato kurac palac, da sve pare što su mu ostale da je kupi, provali da nema dinara, proda kajlu za 30% cene što je platio, spiska te pare na ruletu, ode kod prof. što ga je vodio (taj je inače najveća škrtica, cicija na Zemlji) traži od njega 20e, ovaj mu da, teška srca, isto veče vidiš lika kako je kupio helijumske balone i ide po plaži sprda se, i iza njega profesor, kako trči za njim da ga bije.

Ja znam likusu koja je ZAHTIJEVALA peticu iz srpskog, jer je toboz ona lucas (vukovac kod vas, valjda), a da pritom ne zna da se pocetno slovo recenice pise velikim slovom.

какав сиротињски менталитет, чим се има троши се на свакакве глупост а после се гладује
неа шта сиротиња увек остаје сиротиња и драго ми је због тога

znam lika koji kada mokri zapusi vc solju da dobro ste procitali mokri a ne kenja :D

Znam lika koji je igrao K. Irvinga manje poena.

Znam lika koji se zove Živojin.