Prijava

Znam lika koji se zove Živojin, što znači život.... i da si zdrav, k'o Herbiko.

znam lika koji kad kaslje proizvodi zvukove ono kao kad sa onim pistoljem odvrces sarafe od guma

isti taj lik nerealno lici na Superhika ali nerealno coek ima oko 60 god citavi vijek provede u kafanu od jutra do mraka nikad nije ima gorusicu ili neke probleme tipa zdrastvene

Zangecu jesi li ti onaj bucmasti što radi u Rodu u Save Kovačević?

Ne brate ne radim nidje zivim ti onamo na Konik blizu nekadasnje bojne njive(mislim da se tako zvala) a danasnjeg Naj-marketa

https://www.youtube.com/watch?v=svxVzER4s9w
знам лика који зна ову мечку

Знам лика, Американца, станујемо у истој кући тј цимери смо као, који је био у специјалној некој јединици током рата у Босни, радио као спасилац, спашавао оборене пилоте и те форе. Сад је пензионисан, иначе прекул лик, прави зајебант.

Знам лика који зна ликушу која је у средњој плаћала момцима да им пуши курчеве у вц-у. А добра риба.

može kontakt informacije u pvt

питаћу човека, ова је из горњег милановца, нимфоманка је и пуна кеша, тако да би се вероватно исцимала до мађарске да ти блајвне

brootoo samo nek da lovu pa neka ga liže sve dok se boje ne rastope.

Znam lika koji je isao samnom u odeljenje, zove se Nikola Nikolic, slavi Nikoljdan i zivi u naselju Nikoljac.

промашио си сајт

A tada mu je isto Nikola Nikolić a majka Nikolina Nikolić i pas mu se zove Nidžo a kurcu su mu kao malom tepali Nidžo-Pidžo? :+)))))

Znam lika koji je isao samnom u odeljenje, zove se Nikola Nikolic, slavi Nikoljdan i zivi u naselju Nikoljac.

xDDDDDDDDD daj još brate

Знам лика што јуче узо 30 сома на 15 текми јебемумаму.

znam lika koji je legao na šine, zaustavio tramvaj i kad je vozač izašao ovaj ga je pretukao jer je neki dan pre napaljeno gledao devojku tog lika koga znam.. al tu devojku ne znam.

Rajo zashto me pratish po forumu! >:(

узо човек у велику шерпу пуну вреле воде сипао говеђу, пилећу и још неке две супе из кесице, исцедио ону мању кесицу кечапа и ставио две кашике масти и појео то

I ja bih to pojeo opušteno. Sljebom.