Prijava

Imam i ja ... ev vidi ...

Našao sam mesto ovde u inozemstvu gde je krigla piva ojro. Izašao sa nekim Sarajlijom napili se ko dupeta potrošili po cenera nonšalantno.

A jeste li platili pivo?

Džonovane pročitaj i zakon o lovstvu, mislim da oni moraju izvesti komisiju od tri člana, prije policije da uradi uviđaj, ako nisu to u radili boli te kurčina, sve su pare tvoje

рееееци брт, ал ће да падају манекенке у повоју и спонзоруше које се још пробијају
водим и тебе кад будеш долазио овде, као идејног творца тог неког фазона ал тићу да те жена не чује ;о)

Hahaha nema žene brt više, deinstalirala me. Idemo momački, na primer u NS Đardino, reci ti za Bege nisam upućen toliko.

Dobro je kad te samo deinstalirala, mogla te je i rashodovati :)

Bruse, umesto što me turiraš vosovski tu, provodadžiši me Sosama brt, neki eskort servis sleš agencija za bračno posredovanje PROPO lolo

Uuuu, nemoj kod Sosa leba ti, ceo život ćeš kalemiti bostan, bolje da ti nađem neku Bosanku da ima ko da ti rađa decu i da gunđa što si po ceo dan u kafani.

Samo nemoj Semberku krsta ti, bolje me šalji u gej bar ili logor neki.

Ma jok, tamo negde od Manjače, banjalučko, kažu Nektar :)

Samo nemoj Semberku

nema žene brt više, deinstalirala me

Lukse, jesi se to opekao sa Semberkom, buraz?

Stršno, ti još i misliš da bih oženio Semberku, pa zar toliki srki prema meni možeš biti, reci jesam li zaslužio to?
http://i.imgur.com/JRfQLSw.png

Usro se da mu ne preporučim Vidru :)

Vidra nije Semberka, nego Izence, što je kako kog pogledaš opet zlo jer sam bio 4 godine sa malom Izence, njen stari prvi put kad je došao kod mene odmah kreno izašao iz auta i krenuo da šacuje vrednost kuće i premerava koracima avliju. Poslušaću ja Pseta, on ima neke šeme za kupovine Albanki. Klinari nam nek uđu u biznis sa sladoledom, propasti ne mogu, od nauke nema hleba ionako.

Jel Vidra poslednja sajtuša na sajt?