Prijava

Čim čuješ to "evropski fakultet" odmah ti je jasno da se radi o nekom žešćem privatluku od univerziteta.

Ali evropski, pa koja je to blamčina majko mila

Vidi se trag od 50 evra na indeksu.

Makaronac

6 - glibavo

hahahhahahahhaha

Pusite kurce, mi smo evropski fakultet. Ovaj prvi ispit je jedina desetka od svih generacija koje su prijavile ove godine (toliko o dijeljenju shakom i kapom), a datum i ime predmeta drugog sam ja unaprijed upisao. Pozz

Gde ti vidiš desetku ja vidim samo A
LOOOOOOOOOOOOOL

Osto profesor zabezeknut kako ništa ne zna. Zino i rekao A.
S
K
E
C
H

Pa nisu jos stigli do ucenja brojeva jbg evropski sistem

ocene
A, C i O

rektor ACO ĐUKANOVIĆ
fakultet EVROPSKI
smijer PRAVI

osnovi marketinga.
ne pada mi na pamet laksi ispit u istoriji studiranja.

Comi PG vech unapred zna shta che kada polozhiti. Mukica, nema kome u RL da se pohvali o polozhenim ispitima, jer je svima jasno koliko je sati na njegovom faksu, pa pokushava da baronishe preko sajta... zhasu

Na njegovom faksu imaju zaposlenog koji zove studente telefonom da im javi da su polozili ispit ako se slucajno ne pojave taj dan

Horde vladaju ovih dana na vuki i ismevaju sve shto je drugachije, o ovome je pevala nasha boka na eurosongu

Bravo comi ja te podrzhavam

Ochesh teebore da kazhesh da je chomi pg different and it is okej ili samo zhelish da kazhesh da je i on debo

Imaju mašinu koja upisuje A stranicu za stranicom.

Ako je pismeni-diktiraju im.

Oja da je debo izvalili ste me

Comi_PG
Ovaj prvi ispit je jedina desetka od svih generacija koje su prijavile ove godine

Provali ti shto on ima rok kad god pozheli. Jebote na normalnim faksovima ovo je apsolventski rok (majski), on prvu A-icu ili kako se vech kazhe, pazario u sred maja. Jebo shkolu jebo nauku

Ljudi samo pazhljivo, na 666. oj smo stranici. Neke chudne sile wladaju