Prijava

drugim recima, uzeli ste americki sistem za osnovne skole za crnogorske fakulete. bukvalno vam fale samo pcelice.

dobicete kurac od rusije isto ka i mi ha ha

boli nas za rusiju
MI KURAC MOŽ DA DOBIJEMO OD KOGA OĆEMO
OPAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

drugim recima, uzeli ste americki sistem za osnovne skole za crnogorske fakulete. bukvalno vam fale samo pcelice.

boli me kurac, nisam ja birao sistem. Zapravo me boli kurac sto je sistem losij od vaseg. Ne znam sto uopste postujem odje koji kurac i kretenisem se.

nije losiji, isti je, samo sto neki cnogorac milovac se shjetio da ce da bude bolji sistem ako umesto 10 9 8 daju A B C da se razlikuje od srba.

ovo je benigni primer, ali mene boli kad vidim kako pojedini crnogorci namerno odbacuju SVOJU tradiciju samo da bi mogli da kazu da su posebni ili stavec. a cinjenica je da imate vecu srpsku (crnogorsku, isto je) tradiciju od 50% srbije, samo ste poceli da jedete govna i da se odricete cinjenice da su srbi crnogorci i crnogorci srbi.

Grešiš celte, Crnogorci i dalje drže do tradicije.

I dalje jebu oca loooool

Crnogorci i dalje drže do tradicije.

zajebavas me? busaju se sa jedne strane u grudi njegosem, a sa druge isteruju cirilicu i uvode sh i ostala stanja?

Drže tradicije, jebu ovce kao i uvek.

Moraju jbg kako bi drugačije rekli da se razlikuju od nas.U suštini isto ko i kurvati sa izmišljanjem svoj jezika

Tradicionalno ubadanje nožem kuma tokom rasprave u kafani. Tradicionalno zadovoljavanje četvoronožnih životinja koje daju mleko.. Tradicionalna krvna osveta. Tradicionalno voženje auta sa otvorenim prozorom kroz sutomoredok sa svučnika piči najnoviji letnji hit dinče. Tradicionalno naseljavanje beograda...

zajebavas me? busaju se sa jedne strane u grudi njegosem, a sa druge isteruju cirilicu i uvode sh i ostala stanja?

Ne zajebavam te, samo nisam naveo šta mislim o tome ko su Crnogorci i gde žive.

EDIT: Šovinisti mogu da duvaju.

Puškom istera monahinju i četvoro dece iz restorana jer su Srbi... #vekovna_tradicija #crnogorci

Comi, jel tačno da vam se fakulteti zovu koledži, i da formirate bratstva?

Nije moto crnogoraca da se razlikuju od srba. Pravoslavni ljudi crne gore su zapravo srbi. Problem je sto se izjasnjavaju na popisu kao crnogorci iako sebe smatraju srbima, jer inace ostaju bez posla.
Izuzetak je 5-6% pravih milogoraca koji nas nazivaju 'posrbicama', a oni nisu cijela crna gora. I drzimo do tradicije, crna gora nije ranko krivokapic ni milo djukanovic.
Uostalom govana ima svuda. Najgori su cetinjani, a zive u kolijevci srba. Inace ne vole nikoga osim sebe, nisu mi jasni.

Prodo vjeru za večeru. Taki nam ni ne trijebaju.

Dobar je Comi PG lik. Zdravorazuman, osim sa ovim oko fakulteta :)

comi srbine, srbijA je uz tebe!

Srbija te hrani Ćomi, pokaži malo poštovanja

Svakog Srbina na sajtu u dupe da poljubiš

Bazzi ne seri molim te