Prijava

Gajton te ubio, Rajderu, a? Čestitam.

Koja te specijalizacija privlači?

Svakachast andjelkons

Prove, čuj, koja, pa psihijatrija.

Kamo sreće da je Gajton. Pisali naši profani knjigu i mogu slobodno reći usrali stvar. Čim dam ostale ispite, uzeću da se družim s Gajtonom. :-)

Prove, do sad što sam imao priliku da vidim, najzanimljiviji su mi svakako srce, plućoa (iako su anatomski jako dosadna), bubrezi i endokrina :-)

Negde se sećam da je pomenuo nešto egzotično tipa genetika, mada me može i sećanje varati.

E tu bi poginuo učeći. Genetika ima milion vrlo strogih pravila, a ono ništa vidljivo okom, sve apstraktno.

A da, vidiš, dobro si me podsetio.
Nego nije bilo genetike u fiziologiji pa sam je smetnuo s uma.

To je jakooo interesantno :-)

Psihijatrija je najatraktivnija grana medicine. Igraš se sa tuđom psihom, nema krvi, eventualno ti se neki pacijent obesi, ali to je ne toliko često. Plus što je psihoanaliza zahteva skup širokih socijalnih veština i širokog znanja.

E, vidiš, nekad sam tripovao nešto slično. Još što bih se sjajno uklopio međ ludake.

Medjutim, to je najnekonciznija grana medicine. A medicina je inače nekoncizna... :-D

TheWaveRider

gnjecav tip dauna...nastanjuje davno napustena podrucija,hrani se sluzi pljostanih dauna i prezivljava na temperaturi 7-9 stepena celzijusa

ne bih se slozila, kolega ollanice, postujem vasu doktorsku disertaciju ali gresite. nastanjuje topla i vlazna mesta, negde izmedju 34-37 stepeni telesne temperatuje, vrlo opasan po hemoroide. hrani se sluzi nedauna, osim u susnim godinama, tada prezivljava i sluzom pljosnatih dauna. imucan daun koji krade jaja nedauna i stavlja u svoje gnezdo. neretko nudi i 1000 dinara za jajo.

i vi ste u pravu koleginice vladimir putin
odlicna prezentacija kao ona na vukarou glasom uspavanke za decu kad pricas o daunovcima u herbarijumu xd

дао отказ \o/

Лако одустајеш. Није то добро.

ма нема много посла, последњих неколико дана долазим сам и будем по 3-4 сата, када се одузме оно што потрошим у продавници или пекари после радног времена остане ми 200-250 кинти и шта ћу ја са тим

био сам 33 дана без иједног слободног, то је и превише с обзиром да сам једини који је ту од почетка до краја сезоне

Evo mene u Bohorovom rodnom mestu na bazenima, 'ladim se uz ladno zaječarsko. Bohore, hvala ti.

Tenesi? Sad drug dovezao decu i zenu gore. Njegovu