Prijava

Mene vole ljudi, al ne vole modovi.
imam pun kurac banova
nezasluzenih

имам већу плату него грањка хахахахха

да, изненађен сам

била им нека посета из енглеске данас, да су ме зајебали показао бих им колико су чисте гајбице из којих ће да једу живота ми

Ali granjka ima pcele

ја имам брата, дакле богатији сам

зајебавам се, дао бих га за теглу меда

Dobra trgovina, Bač.

Асам размљескао комарца сад, неш ти мени зујати над главом док спавам маму ти јебем

Postoje cure s kojima se sprijateljim samo zato da bi ih mogao povrediti, prvo ih šarmiram da mi veruju, i nakon što mi kažu neke njihove privatne stvari i probleme, to iskoristim protiv njih na najgori mogući način. Nema boljeg osećaja nego kad vidim te oči pune suza, i tu patnju u njihovoj faci, i njihovu slomljenu dušu, ali to radim samo zato da ih ojačam, jer postoje puno gori ljudi od mene, to radim da ih zaštitim, dobar sam ja čovek.

mislim da tako stvaraš armiju jakih i nezavisnih žena, svaka čast šomi samo napred!1

hvala kp, znači mi podrška od iste takve žene i još prepičke, pošto smo u tom smislu isti samo su polovi suprotni! jer se sećaš ono jednom kad sam ostavio neki mangupski komentar i ti si mi odmah potom u pvt rekla da ti je to sestra i zamolila me da obrišem. tim činom sam postigao i da tvoja sestra malo ojača i polako krene da izlazi iz staklenog zvona princezice i da se suočava sa životnom realnošću i da se ti zauzmeš za ljude koje voliš i braniš ih kao što ćeš raditi čitavog života!

I moja podrška za Šomija, oduševio me je svojim stavovima!

a cekaj somi kakav si ti u rl fizicki? ali realno na skali od 1do10?

ne brt šomi, nemamo takav pvt, nemoj sad lupetati čim te pohvalim

Šomi na braniku maskulizma!!!!