Prijava

волео бих да гледам са безбедне удаљености атомску експлозију над кућом шомија кајгане

skapirala sam šta je ofsajd.

jeste da je moralo polako da mi se objasni u više mini predavanja i dva grafika i da sam baš napregnula mozak, ali skapirala sam na kraju. moje mišljenje ostaje da je sve u vezi fudbala mega glupo i predosadno, kao i ovo preglupo pravilo, ali sam svakako ponosna na sebe

od sportova jedino odbojka valja i zabavna je, ostalo ne kapiram što iko voli i prati uopšte

da li si ti svesna koliko je to pravilo ustvari bitno?!?!?!?

dabome. ima i tzv. defanzivna zamka kad ovi izvale da igrač ispred njih hoće da doda ortaku malo ispred njih i onda se naglo i brzo pomere unapred i ostave ga u ofsajdu. ako im to uspe, izvodi se slobodni udarac.
ma doktorirala sam taj fudbal brt

A ima li neki "pasivan"?

e da, rečeno mi je da postoji i pasivni ofsajd ali rekla sam to ćemo drugi put kad mi se slegne ovo već stečeno znanje, da mi ne bi pozlilo

Opusteno, da odes na temu FKP ni oni ne bi znali.

Znali bi ali bi to objasnili svojim avangardno elokvetno koherenim eskponencijalno bogatim rečnikom, običnim smrtnicima često teško razumljivim..

od sportova jedino odbojka valja i zabavna je, ostalo ne kapiram što iko voli i prati uopšte

а како стојиш са ротацијама у одбојци?

Kako stojis s kuvanjem?

YouCantHandleTheTruћ

а како стојиш са ротацијама у одбојци?

lol šta behu rotacije

Dionysio

Kako stojis s kuvanjem?

prilažem ovu sliku sa svog instagram profila, mini pizze ♥

http://i.imgur.com/ngeNFrh.jpg

lol šta behu rotacije

sistem 5.1 kada se igraci rotiraju u smeru kazaljke na satu tako da svaki igrac (sem libera) bude po 3 puta na mrezi tokom rotacije.

Moj omiljeni odbojkaš nosi broj 4 ;)

Nisu lose ove minipizze, jes da si isekla debelo, samooo odakle ti pek lopata? Ti kuhar?

Sale kas se javljas vec nagradno pitanje sto libero nosi drugaciji dres?

nisam ja, to onaj sečeni hleb. bolji je tost hleb za tu priliku ali oooono ne fali ništa ni ovom. inače to je daska obična za sečenje, samo sam ih stavila tu da ispoziraju za instagram

Ао праве људи пице од хлеба, ццц

ne bih mogao da ocenim sta je gore u ovom trenutku, sto pice pravis na hlebu (??) ili sto sve to slikas i stavljas na instagram. razmislim, pa ti javim, moze?