Prijava

Арена је наводно од почетка била државна, само је то као замаскирано и било шатро приватно док нису ушли у Хрватску и Босну.

На Икому се доплаћује 600 за Арене, ја да сам на твом месту Бохоре, не бих размишљао, ма и триста бих дао!

Bohore brate imam ja pet arena sport kanala, doduše meni je u osnovnom paketu ali sam zato doplatio 3€ da ih imam i na drugom TV-u.

Znači imaš ligu šampiona da gledaš kao čoek da se ne cimaš sa multiprenosima po domaćim kanalima ili da razmišljaš šta će odrediti urednici sportskog programa da se pusti jer puštaju na areni 4 utakmice + jedan multiprenos (i više ako imaš i bosansku arenu plus ako ima i hrvatsku).

Osim LŠ imaš i ligu evrope isto daju toga masu. Znači moš i to da pratiš opušteno.
Od ovih nacionalnih liga jačih imaš italijansku i francusku... sad znam da francuska nije baš najatraktivnija i da italijanska nije što je nekad bila ali i dalje je to dobar fudbal.
Imaš i engleski kup takođe (možda i iz još neke države ali nijesam pratio ostalo)

Imaš i srpsku i hrvatsku ligu isto.

To je što se fudbala tiče, od košarke prenose Aba ligu... tu ih jebe što nemaju evroligu i nba al dobro, krpićeš se nekako za to ako oćeš da gledaš jebem li ga. Ako je za neku utjehu imaju špansku ligu košarkašku da moš da gledaš real barsu haha

Šta znam stalno se prave ta arena vs sport klub poređenja, i ono iskreno nemam pojma šta bih izabrao.
Imao sam ranije SK i realno imao je bolje lige fudbalske plus evroligu u košarci ali zato je uvijek bilo cimanje oko LŠ i LE koji su baš ono glavna atrakcija u fudbalu... plus što ja volim italijansku ligu iako je u kanalu trenutno.

Ne znam brate, ja mislim da se za 200 dindži mjesečno više nego isplati iako bi program mogao biti i bolji. Fali im samo evroligu da uzmu ili NBA i možda još jednu jaku fudbalsku ligu i bili bi 30 puta jači od sport kluba. Ovako je mrtva trka, mada realno ako moš kako imati oba i to se isplati, ja da mogu u ponudi da uzmem i sport klub uzeo bih i njega.

EDIT: I da, valjda na hrvatskoj areni imaš formulu keca... plus na srpskoj imaš rukomet evropski ako te zanima (mislim da je muški samo)

I valjda, ali to ne znam ni kad počinje ni kako se igra ni šta - NHL ako ti je to zanimljivo

hahah odličan achievement đoto

mi na osnovnoj kablovskoj od 13 maraka imamo sve Arene HD

Makaronac kad kazes mi nezno
na glas ti padam
topim se vrela po tebi
ko cokolada

ovo je pesma ali sam ja preuredio stihove kao drkam makaronca

nije ni tri sata popodne, a već sam dobio za džabe jedan ultra energy i jedan džepni novi zavet jehovinih svedoka

ovo će biti dobar dan

ja sam dobio strazarska kula casopis jehovinih svedoka.lepo stivo.
pre koju godinu.letos me mormoni zvali da idem kod njih da za dz ucim nemacki.
kada sam smeker.

gde dele
brzo

Na potezu etf-pravni

Sanitarni, pravac u Salt Lake City, tamo mormoni kontrolišu zakon, vazduh i vodu. Nema gudre, lošeg ponašanja, seksa prije braka itd. Pa ti izvoli.

Nema gudre, lošeg ponašanja, seksa prije braka itd

ustvari vukajlijas u ril lajfu

Postao sam ujak jednom dječaku što sanke vuče.
51 cm, 3200

Nisam mu i otac istovremeno, da se razumemo.

Hahaha. Onda se ne računa xd.

Nema pesme, ni meraka
Bez sestrića i ujaka

Čestitam na usešnom postajanju ujakom