Prijava

Hvala Coa. Mada sam mislio da je nešto drugo al vidim s linka 88

A jbg brt kako bi ti objasnio ovo?

Haha ma ok. Kad sam pitao mislio sam da je neka mašina veličine espresa koja izbacuje Marlboro
Reko kako ovo u kola da stavim

poslah svoj prvi cv za neku štampariju, pa da vidim oce li me usrati sreca hehe

bolje da me nije usralo lololo

mislio si da je rad u štampariji med i mleko

ne brate, kul je sve bilo, al obecali fiksno 30 soma, 6 dana se radi, reko ok može, onda došli i rekli ne može 30, moramo ti dati ugovor o vršenju posla ili tako nekako se zove, dobiješ 22 hiljade i radi se i nedelja. reko poyy ekipa

па све ти јебем 22 иљаде за 30 радних дана мислим да су боље услове јевреји у дахауу имали

* radi se nedelja - došao gazda štamparije i rekao fora to to radite 200% norme nije dovojno, necemo skandinavcima isporučiti porudžbinu na vreme, radi se i nedelja od sad

al nije problem ni da je 11 soma za pedeset dana mesečno, nego ovo što su gamad, pa čekaju da krompir kaže da oće da radi, pa mu puste klasičnu srpsku navlakušu - ee, možeš da radiš, al ipak moramo da te platimo duplo manje, pa ako oćeš, oćeš, ako nećeš, ima ko oće

nije me sramota bilo šta da radim al ovo je baš loša priča, jer ne stižem ništa od privatnog posla da radim kad sam 7 dana angažovan tamo. sad sam na drugom mestu, isto bi oko 30 trebala da izađe plata, pa cu videti kako ce biti, nisam čuo da je bilo problema do sad....

eto a posle se kuka kako nema posla, a 22 000 mu malo...

pa vidiš da je hladan krompir privatnik

šegrt kod privatnika :'( a privatnik je moj matori

Свака част! Желим ти да нађеш добро плаћен посао у струци.

Sale, čestitke! Koji fakultet?