Prijava

Ја кад набијем курац у неку пиздоношу он путује кроз време и појебе и њену будућу ћерку, па унуку, праунуку и тако редом! Арчим ванвременски! Сем тога, издајничка власт крије од народа да је овај снег заправо моја спермушина расута свуда наоколо ради дизања наталитета! Плодим патриотски! Али треба напоменути и да ме НАСА свакодневно моли да путем моје ерекције пошаље истраживачке сонде у удаљене галаксије, а ја одбијам да то урадим јер ће се тиме открити интергалактички сексуални геноцид који сам починио у региону Куиперовог појаса и на планети Сиријус!!!! Као и иначе што радим по свемиру па сви живе у убеђењу да нема живота ван Земље, а истина је да мој курац заправо сатире и истребљује све што му се нађе на путу! А кад се баш напалим деси се да изјебем и црне рупе које се након тога нагло прошире јер су биле преуске за мог Титана и самим тим се штета коју правим по свемиру нагло повећа! Но, сва та деструкција није никакав проблем јер моја свршотина има моћ да оплоди црну рупу и потпуно промени њену функцију тако да више не уништава већ ствара!! Не постоји научни термин за тај феномен, али можемо констатовати да је "бела рупа" адекватан назив, што због супротности функције, што због обливености спермом!!

JA JEBEM TOLKO DOBRO I TOLKO LIJEPO DA JE TO MILINA I ZA GLEETI, A KAMOLI BITI ŽENSKO PA UČESTVOVATI. SEKSAM MNOGO DOBRO. ŽENE BIĆETE JEBENE!!!

ЛесТаТ луд 100%. Победио. Крај игре.

ДАНАС ЋУ ДА ЈЕ ПУНИМ КО БЕЛГИЈАНЦИ ЧОКОЛАДНЕ БОМБОЊЕРЕ ЗА ДАН ЗАЉУБЉЕНИХ!

Jebem. Svaki komentar je suvišan..