Prijava

На страну што је и мој први пољубац био отприлике овакав:

http://www.youtube.com/watch?v=U3lavVkiFXw&feature=player_embedded

која су ваша мишљења о Јапану?

Покушајте да изузмете актуелне догађаје онди.

Ja čekam Otakua da kaže svoj hvalospev kad završi sa slanjem ždralova...

Jebo vas Japan i jebali vas Japanci. Ovi sto su se uplakali za Japanom ne umeju da nabroje ni cetiri ostrva na kojim se Japan prostire, a kamoli pet vecih gradova. Zao mi je ljudi koji su izginuli, nadam se da se to nece ponoviti, ali da Japanu ima sta da se vrati za ucinjeno, ima..http://www.youtube.com/watch?v=YoW2WYdOsvg&feature=related

Jebo vas Japan i jebali vas Japanci

boleštine odvratne azijske, sa svojim umobolnim fetišima i crtanima. nismo mi sami sebi dovoljni, već i takve grozote gledamo i šatro ih sad sažaljevamo. jeste, zovite ih ovamo da žive! svako govno može kod nas da se zapati. 25 miliona Kineza pre dve godine apliciralo za vizu za Srbiju, a dobilo "samo" 50 hiljada. još nam samo Japanci trebaju u životu...

И ја да подржим Мелкијадеса! Јебо вас и Јапан и Јапанци.
Сморили сте више са њима! Нек' се и нама деси исто, само да престанете да их ''сажаљевате''. Ако си човек, иди узми 100.000 евра на камату и стави на рулет све у број, па ако погодиш пошаљи им паре за помоћ.

Imam ja defku o tome, samo da je iskopam

ТО БРЕ! ИСЕРЕМ СЕ НА ЈАПАНЦЕ И НАБИЈЕМ ПЕТОМ!

odlična definicija. "ali oni su nama toliko pomogli" ma da, naročito u periodu od '41. do '45. i od svih zemalja su baš nama našli da pomažu. tek tako... kaže jedan njihov političar, na konto Vojvodine,oni da žive u Vojvodini, ugurali bi sve Japance tu, i celu državu (svoju) bi hranili od te pšenice, dok bi mi za dva meseca kod njih crkli. reče čovek...pa šta čekamo, dodjite Japanci da vas ugostimo. MI PRIMAMO!!!!!!!11112

ej, imam ideju, ajde da im pošaljemo malo naše pšenice! jedno 300 iljada tona, da imaju, jer su oni ipak nama pomagali. nema veze što su oni 3. sila po razvijenosti, a mi 103., možemo toliko da im učinimo. zauzvrat će nam oni poslati njihov pirinač. nema veze što je zvezdastog oblika i ima ruke i noge...

Ne dirajte Japance.
Jedino neko ko nije upoznao Japan može tako da priča.

ja ih ne bi dirao ni da mi plate.

Imao sam priliku da upoznam veliki broj japanskih umetnika. Ljudi su OK kao pojedinci, njihova kultura ima dosta interesantnih tačaka (mislim kultura, ne mislim trange, frange, mange, anime i bukake) i generalno su isti kao i svi ostali. Što se tiče njihovog sistema rada i funkcionisanja u životu - svako ima svoje zadovoljstvo, reče pas i oliza svoja jaja.
Ne vidim NIKAKAV razlog da se Srbija busa i grudi i sprema humanitarnu pomoć za sirote Japance. Ima dovoljno gladi i srušenih kuća i kod nas, a nije bilo cunamija. Ionako će za pet godina kupiti ceo svet jer su sad, bez dodatnih troškova, oslobodili silno građevinsko zemljište za novu gradnju. A verovatno će konačno da objave i hladnu fuziju jer im se fisija sjebala u zemljotresu.
Da, žao mi je izgubljenih života. Bilo gde, bilo kad, iz bilo kog razloga. To stoji za svaku tragediju.

Ja volim japanske cavulje koje daju pičke studentima širom sveta, i to kao znak izvinjenja svima protiv kojih su bili u ratu!!!! Tako se zalaže za mir u svetu, a ne kao one misice, šta ja imam od njihove želje za mir u svetu!!!2

ne daju one zato što se izvinjavaju, nego zato što svi imaju veći od Japanaca :)

Ma ljudi šta vam je, briga me za Japan, samo sam želeo da svi pogledate klip, kao da me zanima vaše mišljenje o Japanu, odrastite.

Pa zašto si stavio onda ono da te zanimaju naša mišljenja o Japanu? Meni su Japanci gotivni ljudi, radni, vredni, nemaju sreće sa radijacijom i glupostima. Jebi ga. A imaju i dosta zemljotresa. PRAVDA ZA JAPAN!!!2

Evo, ja odgledao. Hahah. Škk?