Prijava

Relano Princip odličan za tetoviranje. Na drugom listu bih istetovirao Mladića ali tek za 10-15, godina kad umre.

Па боље док је жив, кад умре биће и он мејнстрим јбг.

Da neko ne zna da je rasni debil, pomislio bi da je mlad

Mada ima i dobrih ocitata tipa
ЂЕНЕРАЛЕ ОПКОЉЕНИ СМО!
ОДЛИЧНО САД МОЖЕМО ДА НАПАДАМО У СВИМ ПРАВЦИМА

Ali to kad uradim Principa on mi je prvi da ga uradim.

Koliko je sabanski tetoviranje listova hahaha

sledeca tetovaza ce biti karadjordje

Гледај само да нађеш некога ко зна да тетовира, ко познаје тајне перспективе при графичком приказивању, а не да те својом неукошћу унакази во вјеки вјеков, а плус за твоје паре.

расни, принципа обавезно, вас два сте слични дебили

http://i.imgur.com/vsYwoaO.png
ово ћу вероватно око надлактице

Bukvalno mi se gadite nekada se loš trol naranio kuvanom spermom sad dva dana trolujete trola ništa manje loše oh kako je nekad sve bilo bolje a sada nije

Маестро ♦
Pa normalno da cu tetovirati srpskog viteza, necu nekog kineza samuraja ofc... sledeca tetovaza ce biti karadjordje

Nesto ne znam da su templari bili srpski vitezovi :()

Ali dobro ti je uradio viteza samo sranje je pozadina... Bolje da si rutavost ostavio nego sto si jaukao dok ti je iscrtavao pokusaj cunamija

Ех, у она времена кад је било боље нико није писао како је све било боље а сад није, а у ова времена то сви сад пишу.

Prepraviću to u ostrog posle kad skupim malo para

ja cu psalm 139:1 na predelu izmedju ramena i kljucne kosti

maestro ti mozes da istetoviras sliku povijenog glavica koga prekratak frenulum vuce na dole pa tako izgleda

Ja cu dodati citat ispod ovoga mozda "nebitno kolika sila mi preti vec koliku svetinju branim"

Kako unakaziti svoje tijelo u nekoliko koraka vas fesn bloger Maestro ♦

Da li neko zaista misli da je Maestro ovo istetovirao?

Mozda neko ko prati iz ofa

Kosovac, imaš li ti tatu?