Prijava

pa, al ovo nije gotova tetovaza :)
i jel si ga pitala dal' smes da kacis a?

Štampana pločica?! Na čelo diplingelteh!!!

Najludja koju sam video je kazan za pecenje rakije na ledjima i to bas poveliko :)

no svidela mi se jedna kolezina

http://www.facebook.com/home.php#!/photo.php?fbid=1496119440442&set=a.1071578267178.11848.1157784694&theater

faco sta kazes na ovaj text

http://www.montegobaylimo.net/welcome_jamaica.jpg

naravno na prikladnom mestu :)

ja sam svoju uradila prije tacno godinu dana i uspjesno ie sakrivam od familije... :)) kul mi je to, ali boli i ne vjerujem da cu opet nesto raditi... :)

Ja neću da se tetoviram, zato što je:
1. Skupo
2. Bolno
3. Rizično
I što je najgore od svega:
4. Moderno

faco sta kazes na ovaj text

Дрка ме нешто фејс, не могу тренутно да погледам. Касније ћу...

Mada, dok sam kenjao pre neki dan i rešavao ukrštene reči, palo mi je na pamet da ipak uradim neki tet, pa sam hemijskom olovkom na desnoj preponi napisao "VUKAJLIJA".

Ja cu danas staviti svoje dve tetovaze . Na ledjima 6,5 sati najgoreg bola u mom zivotu,a na sisi 2 sata(ne tako bolno kao prva),obe su tako reci memorijalne tetovaze,i nebih radio neke gluposti koje nemaju nikakvo znacenje,neznam za vas ?

Ja ću tet da uradim kad-tad. Samo što nikad para nemam...

Koi ribe su mi taaaaaako prejebene - i sam izgled i simbolika koju nose. Jednu moram da odradim sigurno.

Vuk - najljepša divlja životinja, savršenog karaktera. Lojalni i hrabri, utjeruju strah u kosti a ne možeš da ih ne voliš. Opsjednut sam vukovima.

@Deki PD

Па ајд нек је са срећом... Качи слике после да видимо како је испало...

Skočimiš
Vuk - najljepša divlja životinja, savršenog karaktera. Lojalni i hrabri, utjeruju strah u kosti a ne možeš da ih ne voliš. Opsjednut sam vukovima.

Мени се буразер рођени зове Вук, па сам баш зато и хтео вука да тетовирам, а и готивим вукове. Има већ ова тема, качио сам слику... Генијални су они за тетовирање

http://www.rustycooley.com/guitarad.jpg
Ja ću da istetoviram oblik ove gitare na vrat....

Mislio sam da kao ima krila i okolo bodljikava žica, ali da je slika u trenu kad ta žica puca... Malo prećerujem, ali dobro, imalo bi više detalja i onda moram da nađem nekog dobrog majstora u pm... A i treba para

EDIT: Da ne bude ovakva http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc1/10624_165300977904_23271607904_3383493_628002_n.jpg :D

Ja ću da istetoviram oblik ove gitare na vrat....

Mislio sam da kao ima krila i okolo bodljikava žica, ali da je slika u trenu kad ta žica puca... Malo prećerujem, ali dobro, imalo bi više detalja i onda moram da nađem nekog dobrog majstora u pm... A i treba para

izvini, ali hahahahhahahahahhahaahhahahahahhahahaha :)
nemoj, molim te. bar ne na vrat.

svejedno, mozda se zato i nisam tetovirao, ali za svaku tetovazu bi trebalo razmlisliti bar godinu dana (ako ne i vise), i ne tetovirati vidna mesta, smetace ti nekad u zivotu, provereno... i kad tetoviras, nemoj nesto moderno. jucerasnja kineska slova i tribali i danasnja krila, zvezde, andjeli zmajevi i bodljikave zice ce sutra biti isto sto i mile jna '68
that shit is permanent :)

that shit is permanent :)

Ти змајови и бабароге и шшта већ знам ја шта више нису, одеш и среде ти то... Боли, кошта али ти уклоне, остане ти онако мало се и даље препознаје да је ту било ал не превише.

pa ako ces se tetoviras da bi ga uklanjao posle kad porastes uzmi pa se nacrtaj flomasterom ili nalepi onu slicku iz zvaka ko sto si i radio kad si bio dete.

Ал јебига то је овима који су идиоти па истетовирају змајетину најзиљавију на врат па се онда чуде што не могу да добију посао ако не носе ролку на разговору...
Праве тетоваже које имају смисао и поруку која ти је битна се не скидају баш због те поруке. То су она одавања почасти неком ко ти је битан што каже Зека горе

Мени се буразер рођени зове Вук, па сам баш зато и хтео вука да тетовирам

svejedno, mozda se zato i nisam tetovirao, ali za svaku tetovazu bi trebalo razmlisliti bar godinu dana (ako ne i vise), i ne tetovirati vidna mesta, smetace ti nekad u zivotu, provereno

Да, да, да...са овим се слажем у потпуности.

Ја сам био запенио, да се тетовирам па де се тетовирам, и нисам имао ни неки проблем са мојима у вези тога, имао сам и кеша и буквално сам имао све спремно за тетоважу.
И дан данас не знам зашто нисам отишао да је урадим и искрено, драго ми је што нисам отишао. И даље ја немам ништа против тетовирања, али једноставно некако другачије гледам на то. Да сам отишао тог дана, мислим да бих се данас кајао.

@LOL

А реално брате, можда и делује џиберски зато што сам хтео вука да тетовирам, али овај, ортак ће сад ићи да тетовира име сестрино, ал он има сестру, а некако ми мало не иде мушкарац, са тетоважом мушког имена....кххххмммм...

Samo JNA stil. Jedina hard kor tetovaža. Nije tu zbog kurčenja. Nije tu zbog "bunta". Nije tu da šalje neku "duboku poruku".

Može i sidro, ko u Popaja.