Prijava

Ja sanjao da sam ga mrtav pijan popušio vodoinstalateru da bi ćale i keva dobili popust, posle se nisam sećao jer sam bio pijan ali su keva i ćale zbog toga popizdeli na mene pa sam tako saznao.

Ja sanjao da sam ga mrtav pijan popušio vodoinstalateru da bi ćale i keva dobili popust, posle se nisam sećao jer sam bio pijan ali su keva i ćale zbog toga popizdeli na mene pa sam tako saznao.

To nije bio san. Al' držim se dogovora, dobićeš popust.

Meni se desi da se napijem, pa onda sutradan mislim da sam sanjao to što mi se u stvari desilo.

Ne isključujem mogućnost

Trudnici ispada stomak, mislim dete ali sa kompletnim stomaom kao da se svuče iz nje, ali ono je u metalnoj kapsuli. Ta kapsula se ubacuje u neko govno sa hledom. Tu stoji godinama i godinama, onda dolazim ja i stavljam na leđa odnosno zalepi mi se na leđa i ja gajim dete na leđima, kao žene samo naopačke i onda se porodim tako što otpadne poklopac od te kapsule i izađe dečak/devojčica/anđelče od 12 godina.

Onda ga javodim po Banji i pričam mu priču : Superkompjuter koji je zadužen za samoodržanje naše planete znači sve što se dešava on kontroliše ljudi samo uživaju, e pa on jje odlučio da je zemlja sranje i da su ljudi govna i da nemaju perspektivu i samoisključi se. I sad su ljudi glupi i niko ništa ne zna i ja je sad vodim kod šalterskog službenika u mesnoj zajednici jer on ima više informacija. A ta službenica isto ne zna ništa al se ponaša ko bog.

Dok je ta devojčica/dečak/anđelče u MS moje vikinge napadaju neprijateljski vikinzi, i mi vikinzi krećemo da se koljemo sa njima opasno baš. I onda mi jedan ubija majku i ja krećem daa berserekujem sve u fulu sa dve šjekire i pobijem mnogo njih baš sam lud i brat me zaustavlja i kaže sve je u redu ja sam ih sredio i onda ide fleš bek kako jebe dve ratnice njiove među krvavim leševima, i onda ide crveno svetlo koje blinkće i padne nuklearka i ja se probudim.

Nisam se sinoć naspavao, sanjao sam opet da sanjam da sanjam da sanjam da sanjam da sanjam da sanjam da sanjam da sanjam da sanjam itd. Iz svakog sna sam se probudio u drugi, postepeno dok se nisam stvarno probudio, a kad sam se probudio, bocnuo sam se iglom da vidim da li još sanjam. Ako ovo nije san. Ali lepo bi bilo da jeste, jer mi je danas ružan dan, pa kad bih se probudio, ne bi mi bilo krivo uopšte.

Sanjao sam sinoć da je Fejsbukmanijak jebao ribu na koju se ložim. Čru 100%!!1

To nije daleko od istine, ipak je to Fejs.

Redovno sanjam kako sam sama u svojoj selendri na planini i u kuću upada krvoločni vuk koji ide na 2 noge i zove se Meho i ja kao bežim i skočim sa kuće i padam u ambis i onda se trgnem i probudim... Crvenkapa-Crna Gora edition.

Sinoc sam sanjao da imam bebu, koja je pocela da se pretvara u pacova pa su macke pocele da je napadaju... A onda sam trudan poceo u lavabo da povracam govna, i da tripujem da tako abortiram, i placem, i povracam... I probudim se, odem u WC i iskenjam kilo proliva.

Dok sam bio mali često sam sanjao kako lopovi pokušavaju da opljačkaju kuću i da nas sve pobiju dok spavamo, a ja kao slijep, ali toliko dobro poznajem svoju kuću da sam postavio kao neke zamke za lopove. I na kraju kao ja njih sve sredim, međutim poginem i ja tako što padnem sa balkona. I naravno, poslije toga se uvijek probudim.

Sanjam sinoć kao uđem ja na čet, i u kafani Smare, Pezos i još par likova (ne mogu da se sjetim sad) i dogovoraju se oni za neki lonac. Štakojikurac lonac, al' ajd, idem i ja na lonac. I tako odjednom mi smo k'o na nekoj vikendici u nekoj šumi među brdima i Smare Pezos uzeli ogromnu lončinu i tu ubacuju šta stignu da skuvaju. Ubacili su kera, kupus i bananu kol'ko sam ja vidio i onda tu dolazi neki šaban i 'oće da me ubije jer se bunim zbog kera, ko će da jede kuvanog kera.

čuj kuvani ker haaaahahahahahadaaaaaaaaaaajdfhafa

I to neka crna kalamunja, ja prilazim loncu a on me tužno pogleda

Sanjam ja pre dve noći kako sam ponovo u srednjoj školi na času engleskog. Engleski mi predaje stara profesorka fizičkog. Odjednom ona proziva na tablu novog đaka, niko od nas ne zna ko je taj lik kad ono to Kventin Martel. Meno onda padnu napamet oni mimovi sa Borom Drljačom i počinjem da ga zajebavam "Kventine, đe ti je striko ahahaha ubio ga Gregor Planina ahahaha". Na kraju ja i drug počinjemo da pevamo "Rains of Castamere". Posle toga sam se probudio.

Brate, Fađo, previše čitaš Matorog Debeljka. :D

Mickey Savage
Sanjao sam sinoć da je Fejsbukmanijak jebao ribu na koju se ložim. Čru 100%!!1

Natnat
To nije daleko od istine, ipak je to Fejs.

Ако ју је јебао на потресну причу о томе како је невин, а она се сажалила, ниси сањао.

Ako je sa vukajlije nisi sanjao 101%!

Kontam nije toliko bolestan san, ali je istripovan.
Sanjam ja da blejim sa andjelinom dzoli iz mladjih dana, i kao sve je kul, blejimo u nekom parku i penjemo se po penjalici, i kao andja iskida sa hodanjem po penjalici, a inace ima sjebanu levu nogu od kako je glumila u lari kraft (to je moj mozak izmislio u snu, kontam da joj je dobro noga) i iz nekog razloga legne na neki tepih i kaze mi da je vucem po putu dok lezi na tepihu. I tako vucem ja tepih sa andjelinom dzoli, i dodju dva neka majmuna (onako dizelaskog izgleda), stanu mi na tepih i krenu da jedu govna kako bi jebali andju. I ja uhvatim jednog lika za glavu i kazem mu : Alo lobanjo, nemoj da mi stojis na tepihu! I lik me pogleda, i odu... ne secam se dalje sta je bilo, kontam nisam jebo andju...

ŠKOLJKO TVOJ NAJBOLESNIJI SAN MOŽE BITI DA TI LAGUJE KANTER ILI DOTA HA HA