Prijava

E, ovako, u gornjem delu sajta piše "rečnik slenga":

http://vukajlija.com/images/logo.png

Iz nekog razloga definicije slenga i lokalnih izraza imaju katastrofalan broj glasova a šteta je da ih zatrpavaju svakakve gluposti koje bi totalni dunsteri hteli da predstave kao definicije.

Može li da se uvede kategorija "sleng", kao što ima odabrane tako da se stavi "S" ili nešto slično, i onda moderator vidi definiciju slenga, štiklira S i ta definicja se iz spiska novih definicija prebaci u spisak novih sleng definicija koji bi stajao ispod ovog sadašnjeg spiska svih definicija. Tako bismo dobili jedan spisak gde bi se brzo vrtele definicije svega i svačega i drugi sporiji gde idu definicije slenga.

Ala sam ga jasno objasnio, svaka mi čast.

Što da ne. :)

Ja sam kao...anti-Džanki. lolol

Naslov je dovoljan da se shvati ono što si hteo.
Nije mi jasno ko i kako će vršiti tu selekciju. Postoje mnoge stvari koje su na pola puta da budu sleng a neke će tek biti. Postoje definicije koje imaju sleng tek u primeru i mešavina su proseravanja, duhovitosti i ko zna čega sve.
Dajte ljudi ostavite sajt onakvim kakav je. Svi bi da napravite novogodišnju jelku od njega. Što jednostavnije to bolje, bez mnogo menija, pravila, linkova kuraca palaca.

'Ладно Гиле на форуму, и 'ладно написао предлог. :)

Само сленг у одабране, нон дискутандум!!!!

E, ladno se za svaki predlog otvara po tema...

Svi bi da napravite novogodišnju jelku od njega

potpisujem

Dzank, koja je tvoja definicija slenga?

Virtual, moderatori valjda čitaju sve definicije, ako nije sposoban da razlikuje definiciju slenga od definicije nečeg drugog onda i nije za moderatora.

Пеки д џем, vidiš da poslednje vreme dolazi :)

'Oću bre da pročitam definiciju nekog zanimljivog izraza a specijalno me zabole da sat vremena čitam glumljenje duhovitosti dokonih klinaca ne bih li iskopao jednu dobru definiciju slenga.

Само сленг у одабране, нон дискутандум!!!!

U brate jebo si mu kevu, verovatno nema ništa od toga, ali ja sam za samo zato što volim da pročitam slengare, pogotovo te nege koji nisu sa područja bg-a nego iz ostatka Srbije, a pogotovo Bosne, jer oni kad skuju reč, to ne bi ni Tor skovao..
----------

Dakle, ja sam za.

Предлагало се раније. Није усвојено. Или једноставно каизен није обраћао пажњу ни претходног пута.

realno teško je odvojiti čist sleng, a još teže da čovek radi tu selekciju, trebalo bi ko zna koliko ljudi za tako nešto. Druga stvar, sajt je odavno prestao da bude rečnik slenga. A i veći deo onog pravog slenga je već definisan. Protiv sam.

Kifla. Brate, bilo je već jedno 5 ovakvih predloga.

за сленг часни и буксницу масну!

joj breeeeeeeeeeeeeeeee

E, ladno se za svaki predlog otvara po tema...

Pa to pravilo je uveo sam kaizen, tako treba..
nema od ovoga predloga ništa, ko će to bre da sortira

Meni je neki dan obrisan čisti sleng. Vjerojatno jer je iz vremena kada većina Vukajlijaša nije bila ni rođena, a danas se taj izraz rijetko koristi.